Ogłoszenie

w ramach współpracy adminów z portalem sportowym chcemy zaprosić użytkowników na portal www.kibicpolski.pl WWW.KIBICPOLSKI.PL

#46 2007-12-01 17:47:08

alutka93

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 70
Punktów :   

Re: Turniej prekwalifikacyjny - Węgry

no bardzo szkoda Mariusza... Ale powiem, że jak w 2 ostatnich meczach nie było we mnie jakiś szczególnych emocji, tak dzisiaj zaczęłam się denerwowac... no ale ważne, że finał przed nami i pozostaje tylko trzymac kciuki

Offline

 

#47 2007-12-01 18:18:06

Ewci@89

Użytkownik

7058967
Skąd: Porąbka (śląskie)
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 78
Punktów :   
WWW

Re: Turniej prekwalifikacyjny - Węgry

mi tez jest szkoda Mariusza dziś grał najlepiej ze wszystkich i tu taki pech. No ja tez dziś denerwowałam sie ostro zwłaszcza w  tym trzecim secie. no ale najważniejsze że wygrali i że gramy w finale. Mam nadziej że jutro wezmą sie w garść i będą grac o wiele lepiej niż dziś.


"Siatkówka jest to fantastyczny sposób na życie, naprawdę. Jest to piękna przygoda, dająca wiele radości nie tylko tych sportowych"

Offline

 

#48 2007-12-01 19:03:46

KlauDi

Administrator

9144003
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2007-08-03
Posty: 299
Punktów :   

Re: Turniej prekwalifikacyjny - Węgry

Ciesze sie ze wygrali chociaz bylo goraco 1,5 seta to juz taka gra przypominajaca nasz poziom;p no i koncowka 4 a reszty nie skomentuje;p w sumie wiem ze wazny wynik ale w perspektywie spotkan z silniejszymi zespolami to przydaloby sie zeby jutro nas uspokoili i zagrali juz naprawde na swoim normalnym poziomie Bardzo szkoda Mariusza bo on jednak jest jednym z wazniejszych zawodnikow ale miejmy nadzieje ze nie bedzie to zbyt powazne
w kazdym razie mecz z duza dawka emocji kontuzja mariusza, numer z dziewczynka;p i zolta kartka ( chociaz mnie sie podobalo jak winiar "spojrzal przeciwnikom gleboko w oczy" hehehe)

Komentatorzy sie dzisiaj popisali naprawde niektore zdania wolaly o pomste do nieba np dla mnie stwierdzenie "Wojtek Grzyb jest KOMPLETNIE bez formy" bylo rownoznaczne z " Co on tutaj robi co z niego za zawodnik i kto go wogole tutaj wzial" ;/ no a "powazna rozmowa z lekarzami" co to wogole mialo byc?

Offline

 

#49 2007-12-01 19:55:14

alutka93

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 70
Punktów :   

Re: Turniej prekwalifikacyjny - Węgry

no faktycznie Michał pokazał dzisiaj " pazurek"   mi też się to podobało
faktycznie komentatorzy niezbyt się popisali, ale bądź co bądź Wojtek nie jest w najlepszej dyspozycji ( przynajmniej na razie, ja mam nadzieję, że to się zmieni), co oczywiście nie znaczy, że zagrał beznadziejnie, bo chyba te 4 punkty ugrał
trzymam kciuki za jutro

Offline

 

#50 2007-12-01 21:17:24

KlauDi

Administrator

9144003
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2007-08-03
Posty: 299
Punktów :   

Re: Turniej prekwalifikacyjny - Węgry

no fakt Wojtek nie gra za dobrze ale to jeszcze nie powod zeby to mowic takim tonem;/ ale zostawmy to teraz najwazniejsze co z mariem a jeszcze takie pytanko wie ktos cos moze o stanie zdrowia winiara? no bo dzisiaj sie zdezorientowalam komentarzami sugerowali ze ukrywaja cos odnosnie zdrowia Michala chyba ze to kolejny zamet ktory chca wprowadzic;/

Offline

 

#51 2007-12-02 13:01:41

jagna

Moderator

3276861
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 141
WWW

Re: Turniej prekwalifikacyjny - Węgry

awans do Izmiru mamy zapewniony;) mimo to wypadałoby wygrać z finami dla zasady. ale łatwo nie bedzie. na rozegraniu prawdopodobnie zobaczymy ziomala. i oby grzesiu pokazal, ze potrafi zastapic szampona. a ten z kolei nie leczyl sie tak, jak to ma w zwyczaju. bo co o nim mysle, to mysle. o jego zachowaniu i podejsciu do kadry. ale na dzien dzisiejszy, w obecnej sytuacji- w izmirze bedzie potrzebny. chyba, ze cos zmieni sie na lepsze odnosnie naszego ataku.
w kazdym razie- mocno trzymamy kciuki za dzisiejszy mecz;)


"nie musimy klepać się po tyłkach(...)dla mnie, czy przeciwko mnie- mają wygrać!" -H.J.Wagner

Offline

 

#52 2007-12-02 16:20:29

baelka

Moderator

3197931
Skąd: 180 km na wschód od stolicy
Zarejestrowany: 2007-08-24
Posty: 129
Punktów :   

Re: Turniej prekwalifikacyjny - Węgry

Mecz w porzadku, Grzesiu na ataku sprawował się ok. Brawo!!

Offline

 

#53 2007-12-02 16:25:28

jagna

Moderator

3276861
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 141
WWW

Re: Turniej prekwalifikacyjny - Węgry

no i brawo! szkoda troche tej koncowki 3 seta, ale niewazne. brawa dla ziomala i brawa dla grzeska.
w przekroju calego turnieju rowniez dla Igły. zadanie wykonane;)


"nie musimy klepać się po tyłkach(...)dla mnie, czy przeciwko mnie- mają wygrać!" -H.J.Wagner

Offline

 

#54 2007-12-02 18:00:24

Ewci@89

Użytkownik

7058967
Skąd: Porąbka (śląskie)
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 78
Punktów :   
WWW

Re: Turniej prekwalifikacyjny - Węgry

Igła pokazał na co go stać więc wielkie brawa dla niego. dziś bardzo fajnie zagrał Gelu . brawa oczywiście dla wszystkich chłopaków za wygranie tego turnieju.


"Siatkówka jest to fantastyczny sposób na życie, naprawdę. Jest to piękna przygoda, dająca wiele radości nie tylko tych sportowych"

Offline

 

#55 2007-12-03 18:25:23

KlauDi

Administrator

9144003
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2007-08-03
Posty: 299
Punktów :   

Re: Turniej prekwalifikacyjny - Węgry

No pierwsza czesc misji zakonczona i udana W finale gladko poszlo ja przynajmniej tak jak Winiar myslalam ze bedzie ciezej ale to oczywiscie lepiej Brawa dla lukasza i grzesia swietne wystepy

Dzisiaj przeczytalam wypowiedzi chlopakow i lozano i juz mi jakos lzej ze sie dogaduja ciesza z gry atmosfera w druzynie jest dobra no i przede wszystkim sa z siebie zadowoleni i trener tez to napawa optymizmem pozostaje czekac na kolejny turniej;p

Offline

 
www.kibicpolski.pl zapraszamy :)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
program do zmniejszania zdjęć