Ogłoszenie

w ramach współpracy adminów z portalem sportowym chcemy zaprosić użytkowników na portal www.kibicpolski.pl WWW.KIBICPOLSKI.PL

#16 2007-11-18 22:24:40

jagna

Moderator

3276861
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 141
WWW

Re: Turniej prekwalifikacyjny - Węgry

tych niusów w necie mam dosc, bo polowa to bzdury.
po 1. że kadziu nie jedzie na wegry wiadomo bylo nie od poniedzialku, kiedy nie pojawil sie w spale, a z tydzien wczesniej
po2. ofiara w postaci szampona, konflikt i zla atmosfera w kadrze, potem nagle polepszenie. sratatata bujna wyobraźnia i przekrecanie faktow w sposob karygodny
powaznych kontuzji, ktore zagrazalyby ktoremukolwiek zawodnikowi, a tym samym wyjazdowi, czy grze- na razie nie ma. odpukać. ale to może zmienić sie z dnia na dzien.
atmosfera jest, jaka jest, ale nikt sie tam uwielbiac nie musi.
wkurza mnie to, ze juz zaczyna sie nagonka, spekulacje i mącenie atmosfery w mediach. już szykowany jest grunt pod ewentualne niepowodzenie. już szuka sie taniej sensacji, wyciągając brudy, które wydaja sie cholera wie, jakimi nowinkami, a sa najnormalniejszymi sprawami, ktore dzieja sie nie tylko w naszym zespole, ale we wszystkich. tylko normalni ludzie zostawiaja to wszystko druzynie, a nie wywlekają na zewnątrz, robiąc afery. tyle.

a co do powołań- na razie pole manewru jest, bo wszyscy z tych, ktorzy trenuja- sa zdrowi. i na pewno zostana podjete najlepsze decyzje z mozliwych:)


"nie musimy klepać się po tyłkach(...)dla mnie, czy przeciwko mnie- mają wygrać!" -H.J.Wagner

Offline

 

#17 2007-11-18 23:23:50

volleyballka

Moderator

1457339
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 215
Punktów :   

Re: Turniej prekwalifikacyjny - Węgry

jagna napisał:

tych niusów w necie mam dosc, bo polowa to bzdury.
po 1. że kadziu nie jedzie na wegry wiadomo bylo nie od poniedzialku, kiedy nie pojawil sie w spale, a z tydzien wczesniej

mnie chodziło o to, że w publicznej wiadomości oficjalnie potwierdzono to w poniedziałek nie każdy ma "dojścia" osobiście czułam, że Łukasz jednak na turniej nie pojedzie - a potem jak sie okazało, że w ostatniej kolejce miał grać i nie grał to już byłam na 100% pewna

po2. ofiara w postaci szampona, konflikt i zla atmosfera w kadrze, potem nagle polepszenie. sratatata bujna wyobraźnia i przekrecanie faktow w sposob karygodny

niestety - niektórzy szukają sensacji na siłę tam gdzie jej nie ma... Wlazły niestety bardzo im w tym pomagał przez swój niewyparzony język... by się czasem zastanowił, nim coś chlapnie ;P

powaznych kontuzji, ktore zagrazalyby ktoremukolwiek zawodnikowi, a tym samym wyjazdowi, czy grze- na razie nie ma. odpukać. ale to może zmienić sie z dnia na dzien.

ODPUKAĆ ! ! ! oby tak zostało!
a na tanie sensacje proponuję uwagi nawet nie zwracać - szkoda naszych nerwów ;p


PiJ mLEko! może urośniesz - rezultatów nie gwarantujemy, kasy nie zwracamy ;P=> http://pl.youtube.com/user/MediaMar...

Offline

 

#18 2007-11-21 18:45:34

KlauDi

Administrator

9144003
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2007-08-03
Posty: 299
Punktów :   

Re: Turniej prekwalifikacyjny - Węgry

No konflikt zazegnany, chlopaki trenuja pozostaje tylko wygrac ten turniej i bedzie ok Ale z ta zagrywka Mariusza to musial byc numer;p heh pewnie wszyscy zamarli co zrobi Guma heheh;p

A ci dziennikarze to i tak sie nigdy nie naucza popieram ta cisze medialna Gumy tez bym sie wkurzyla ile mozna temat drazyc;/

i jeszcze pan przedpelski i szukanie nowego trenera "tak tylko zeby miec alternatywe" - bez komentarza...

Piekne slowa Lozano: "Teraz myślę tylko o turnieju kwalifikacyjnym do igrzysk, bo jestem absolutnie zdecydowany, by prowadzić reprezentację co najmniej do olimpiady w Pekinie. Powtarzam: nie mam żadnych wątpliwości, chcę z drużyną jechać na igrzyska."

Offline

 

#19 2007-11-21 20:11:03

alutka93

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 70
Punktów :   

Re: Turniej prekwalifikacyjny - Węgry

no ta sytuacja z zagrywką Mariusza bardzo ciekawa ale zanim doczytałam do końca to trochę się przestraszyłam, że coś może byc nie tak, ale na szczęście Paweł obrócił to wszystko w żart... uff
  już nie mogę się doczekac przyszłego tygodnia... z resztą nie tylko ja

Offline

 

#20 2007-11-22 20:44:55

volleyballka

Moderator

1457339
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 215
Punktów :   

Re: Turniej prekwalifikacyjny - Węgry

Raul Lozano podał nazwiska trzynastu siatkarzy, którzy jutro rano wyruszą na mecze sparingowe do Czech. Stamtąd, na turniej kwalifikacyjny do Szombathely pojedzie już tylko podstawowa dwunastka.

Sztab szkoleniowy reprezentacji Polski zdecydował, że na dwa spotkania sparingowe do Czech pojedzie trzynastu zawodników. Będą to:



Rozgrywający:  Paweł Zagumny, Łukasz Żygadło


Libero:  Krzysztof Ignaczak


Przyjmujący:  Sebastian Swiderski, Michał Winiarski, Piotr Gruszka, Michał Bąkiewicz


Atakujący:  Mariusz Wlazły, Grzegorz Szymański


Środkowi:  Wojciech Grzyb, Marcin Możdżonek, Wojciech Jurkiewicz, Daniel Pliński.



Polacy zagrają z drużyną Czech 24. listopada o godz. 18.00 w Odolena Voda, zaś dzień później o godz. 17.00 w Kladno.



27. listopada polscy siatkarze wyruszają do Szombathely i na Węgry pojedzie już 12 zawodników. Z Czech do kraju powróci jeden z czwórki środkowych.


PiJ mLEko! może urośniesz - rezultatów nie gwarantujemy, kasy nie zwracamy ;P=> http://pl.youtube.com/user/MediaMar...

Offline

 

#21 2007-11-23 10:10:06

baelka

Moderator

3197931
Skąd: 180 km na wschód od stolicy
Zarejestrowany: 2007-08-24
Posty: 129
Punktów :   

Re: Turniej prekwalifikacyjny - Węgry

I dobrze, nareszcie na libero Ignaczak. Zobaczymy co pokaże

Offline

 

#22 2007-11-23 15:23:54

Ewci@89

Użytkownik

7058967
Skąd: Porąbka (śląskie)
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 78
Punktów :   
WWW

Re: Turniej prekwalifikacyjny - Węgry

Ciesze sie że Igła pojedzie na Węgry. Gacek nie za dobrze pokazał sie na ME i sądze że to mogło wpłynąć na decyzje Lozano. Fajnie że Krzysiek dostał szanse od trenera. Trzymam mocno kciuki za chłopaków.


"Siatkówka jest to fantastyczny sposób na życie, naprawdę. Jest to piękna przygoda, dająca wiele radości nie tylko tych sportowych"

Offline

 

#23 2007-11-23 17:05:05

KlauDi

Administrator

9144003
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2007-08-03
Posty: 299
Punktów :   

Re: Turniej prekwalifikacyjny - Węgry

Wreszcie krzysiu swietna wiadomosc choc to mozna bylo przewidziec ale mniejsza z tym strasznie sie ciesze pozosataje mu tylko jak najlepiej sie zaprezentowac Brakuje tylko kadzia szkoda ale poradza sobie a kadziu bedzie mial okazje zobaczyc jak sie czuja kibice ogladajac "polskie horrory" w postaci meczow ;p

Offline

 

#24 2007-11-24 21:00:19

baelka

Moderator

3197931
Skąd: 180 km na wschód od stolicy
Zarejestrowany: 2007-08-24
Posty: 129
Punktów :   

Re: Turniej prekwalifikacyjny - Węgry

Pierwszy sparing z Czechami przegrany 1-3.

Offline

 

#25 2007-11-24 21:07:48

jagna

Moderator

3276861
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 141
WWW

Re: Turniej prekwalifikacyjny - Węgry

dokladnie tak ;| ponad 30 bledow wlasnych;| atmosfera- lepiej nie mowic. z taka gra....eh. ale nie innej opcji- zagramy lepiej!


"nie musimy klepać się po tyłkach(...)dla mnie, czy przeciwko mnie- mają wygrać!" -H.J.Wagner

Offline

 

#26 2007-11-25 10:17:58

baelka

Moderator

3197931
Skąd: 180 km na wschód od stolicy
Zarejestrowany: 2007-08-24
Posty: 129
Punktów :   

Re: Turniej prekwalifikacyjny - Węgry

No wiesz, trudno sie cieszyć po przegranej...Zobaczymy jak dzisiaj będzie.

Offline

 

#27 2007-11-25 18:32:10

jagna

Moderator

3276861
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 141
WWW

Re: Turniej prekwalifikacyjny - Węgry

jasne, ze trudno, ale to sa sparingi. gry szkoleniowe. a tam sie zaczyna zamet dokladnie taki sam, jak był podczas me. a to dobre nie jest. mam nadzieje, ze glowy im sie troche ochlodza przed turniejem.


"nie musimy klepać się po tyłkach(...)dla mnie, czy przeciwko mnie- mają wygrać!" -H.J.Wagner

Offline

 

#28 2007-11-26 13:43:11

baelka

Moderator

3197931
Skąd: 180 km na wschód od stolicy
Zarejestrowany: 2007-08-24
Posty: 129
Punktów :   

Re: Turniej prekwalifikacyjny - Węgry

Druga przegrana w sparingu. Ale dobra, sparing to sparing. ..Mam nadzieję:)

Offline

 

#29 2007-11-26 17:13:37

jagna

Moderator

3276861
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 141
WWW

Re: Turniej prekwalifikacyjny - Węgry

nie usprawiedliwia ich co prawda cwiczenie ustawien i traktowanie tego, jak zwyczajny trening, ja wiem. wiem tez, ze powinni pokazac klase w kazdym meczu i całkiem słusznie wymaga sie od nich wygrywania. ale nie popadajmy w panike, wstrzymajmy sie do turnieju, wtedy bedzie mozna ocenic chłodnym okiem. w kazdym razie dzisiaj atmosfera jesr troche lepsza, mieli nawet krotki wypad do pragi w ramach odrobiny relaksu;d jutro wyjazd na wegry, mobilizacja pełna. mam nadzieje, ze przelozy sie ona na wynik;)


"nie musimy klepać się po tyłkach(...)dla mnie, czy przeciwko mnie- mają wygrać!" -H.J.Wagner

Offline

 

#30 2007-11-28 12:48:20

baelka

Moderator

3197931
Skąd: 180 km na wschód od stolicy
Zarejestrowany: 2007-08-24
Posty: 129
Punktów :   

Re: Turniej prekwalifikacyjny - Węgry

Turniej zaczyna się dzisiaj, pierwszy mecz Polacy rozegrają jutro z Danią. No ładnie, czytałam wypowiedź Sebastiana, jeśli on się obawia to niby co mają robić w tej sytuacji kibice? A trener mówi że postawiłby na naszą drużynę duże pieniądze, bo jest pewny dobrej gry. No ciekawe. Czuję że przed telewizorem będzie nerwowo, z jednej strony chciałabym obejrzeć ich dobrą grę, a z drugiej obawiam się totalnej porażki...No nic, z tych okołomeczowych rzeczy wiadomo że nasi nie zagrają ubrani na biało-czerwono, firma dostarczająca sprzęt nie spisała się i umowa z nią została rozwiązana. W związku z tym nasi przystojni siatkarze wystąpią w granatowych koszulkach:)

Offline

 
www.kibicpolski.pl zapraszamy :)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
program do zmniejszania zdjęć