Ogłoszenie

w ramach współpracy adminów z portalem sportowym chcemy zaprosić użytkowników na portal www.kibicpolski.pl WWW.KIBICPOLSKI.PL

#31 2007-11-29 19:17:42

alutka93

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 70
Punktów :   

Re: Turniej prekwalifikacyjny - Węgry

no to rozpoczynamy zwycięstwem 3:0    tylko tak dalej...

Offline

 

#32 2007-11-29 19:38:25

KlauDi

Administrator

9144003
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2007-08-03
Posty: 299
Punktów :   

Re: Turniej prekwalifikacyjny - Węgry

No to pierwsze koty za ploty teraz to mam nadzieje ze juz beda grali na luzie;) krzysiu dostal szanse i wydaje mi sie ze juz dzisiaj pokazal ze wykorzysta na maksa gral bardzo dobrze w dodatku bardzo motywowal i budzil ze snu chlopakow wogole na boisku bylo widac ta radosc igly z gry:) No a hale kibicow i transmisje pozostawie bez komentarza...;/

Offline

 

#33 2007-11-29 19:47:56

jagna

Moderator

3276861
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 141
WWW

Re: Turniej prekwalifikacyjny - Węgry

no nie była to dobra siatkówka. mnostwo punktow dzieki bledom danii. zagrywka średnia. nieźle igła, winiar, ale nie rewelacyjnie. blok- tak sobie, jurkiewicz zagubiony. konczmy wiecej kontr i srodek niech bedzie skuteczniejszy, wtedy przy dobrym przyjeciu (a na takie mamy szanse) guma spokojnie czesciej bedzie rzucal naszym dryblasom. ogolnie gralismy przecietnie. ale wynik sie liczy i z drugiej strony nie ma co sie meczyc z dania, skoro nie trzeba:) licze, ze pokazemy jeszcze nasza najlepsza gre. i błagam, nie wpuszczac na hale tych "kibicow" bo az żal sluchac i patrzec;|


"nie musimy klepać się po tyłkach(...)dla mnie, czy przeciwko mnie- mają wygrać!" -H.J.Wagner

Offline

 

#34 2007-11-29 20:07:56

baelka

Moderator

3197931
Skąd: 180 km na wschód od stolicy
Zarejestrowany: 2007-08-24
Posty: 129
Punktów :   

Re: Turniej prekwalifikacyjny - Węgry

Nie mogło być inaczej, nie po to leciałam z zajęć na łeb na szyję żeby jeszcze nasi mieli przegrać Specjalnych emocji w trakcie spotkania nie zanotowałam, w sumie nie było czego przeżywać. Dobrze że wygrali, Igła fajnie bronił- to mi się jakoś najbardziej rzuciło w oczy.
Jagna, na szczęście nikt nie robi przesiewu kibiców przed meczem, tego by jeszcze brakowało... Nie słuchaj i nie patrz, to nie będziesz miała problemu. Białej gorączki dostaje od takich wypowiedzi. Rozwiniesz wątek kibiców na meczu Polska- Dania?

Offline

 

#35 2007-11-30 09:06:40

jagna

Moderator

3276861
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 141
WWW

Re: Turniej prekwalifikacyjny - Węgry

bardzo proszę. krzyki tylko przy zagrywce. w dodatku krzyki "maaaru=iusz mariuuusz" tudzież "sebatsoan sebastain". krzyki typu "jeszcze 4, jeszcze 4" i "przedostatni", a poza tym cisza. kompletna, totalna cisza. czasami zdarzylo im sie krzyknac raz dwa trzy. ja nie mam pretensji do tych dzieci, nie umieja jescze kibicowac. ale ktos starszy mogl tam doping poprowadzic, bo naprawde- to nie byli polscy kibice, jakich zna swiat.
i faktycznie- chcialabym móc nie sluchac i nie patrzec- ale sie nie da. a jesli tobie nie podoba sie cos w mojej wypowiedzi- nie czytaj, proste:)


"nie musimy klepać się po tyłkach(...)dla mnie, czy przeciwko mnie- mają wygrać!" -H.J.Wagner

Offline

 

#36 2007-11-30 11:57:59

baelka

Moderator

3197931
Skąd: 180 km na wschód od stolicy
Zarejestrowany: 2007-08-24
Posty: 129
Punktów :   

Re: Turniej prekwalifikacyjny - Węgry

Dziękuję bardzo. Wiesz co, myślę że w świecie i tak wiedzą że polscy kibice są najlepsi i niczego nikomu nie muszą udowadniać. Zważ na to, że trudno aby na każdy mecz  naszej reprezentacji jeździli kibice zaprawieni i obeznani w kibicowaniu (głupio to brzmi,ale nieważne). Ja się w ogóle zdziwiłam, in plus oczywiście, że widzę białe flagi Chłopakom pewnie było miło że nie grali do pustych trybun.
Widzisz, ja jakaś dziwna jestem,bo  jak zaczynam czytać czyjąś wypowiedź to muszę dobrnąć do końca, chociażbym miała się z nią nie zgadzać

Offline

 

#37 2007-11-30 15:36:03

jagna

Moderator

3276861
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 141
WWW

Re: Turniej prekwalifikacyjny - Węgry

no a ja wyrazić swoje zdanie, do czego mam prawo.
mnie kompletnie nie zdziwl fakt, ze zobaczylam polskie flagi. bardziej zdziwilabym sie, gdyby ich nie bylo. skoro ktos wydal kase na wyjazd i pojechal na wegry, musi sie raczej siatkowka interesowac, a co za tym idzie ogladac mecze. i sadze, ze byli tam kibice, ktorzy znali wiecej piosenek, czy okrzyków niż tylko to, co zaprezentowali. skoro już tam byli i widzieli, że są nieliczną grupą w ogole odzywajacyh sie ludzi, mogli sie bardziej postarac, prawda? świetnie, że byli, ale niech coś z tego wyniknie. a drużyna doskonale wiedziala, ze nie bedzie grala do pustych trybun, bo polscy kibice sa wszedzie, a na wegierski turniej byly- jak zazwyczaj- organizowane specjalne wyjazdy.
tak, czy inaczej mam nadzieje, ze dzisiaj obecni na trybunach widzowie bardziej sie postaraja.
i jeszcze jedno. piszac "nie wpuszczac ich na hale" uzylam przenosni. interpretacja o selekcji byla bledna;]


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

no i brawo po raz drugi. co prawda troche nerwowosci bylo, ale mecz pod kontrola
caly czas. moze i nie na najwyzszym siatkarskim poziomie, ale liczy sie wynik i
zemsta za ME:) przyjecie troche gorsze niz wczoraj, ale i zagrywka belgow
trudniejsza niz danii. srodek za to uruchamiany troche czesciej, winiar- niezla
zagrywka, pliniu rowniez:) skutecznosc ataku tez niezla. przede wszystkim wreszcie
nie grali spieci i dlatego, ze musza. wyglada na to (odpukac), ze wrócą do "swojej"
siatkowki. mialam obiecane 3:0 z belgia- slowa dotrzymali i to najwazniejsze;]

Ostatnio edytowany przez jagna (2007-11-30 18:46:34)


"nie musimy klepać się po tyłkach(...)dla mnie, czy przeciwko mnie- mają wygrać!" -H.J.Wagner

Offline

 

#38 2007-11-30 19:01:49

baelka

Moderator

3197931
Skąd: 180 km na wschód od stolicy
Zarejestrowany: 2007-08-24
Posty: 129
Punktów :   

Re: Turniej prekwalifikacyjny - Węgry

Dziwne by było jakby każdy miał takie samo zdanie. I nigdzie nie napisałam że nie masz prawa do swego zdania, no chyba że to nie do mnie było, tylko ot tak. Zważ fakt że interesować się siatkówką a chadzać na mecze to dwie różne sprawy. Wiesz, jakbyś była tam na miejscu to mogłabyś stwierdzić na pewno czy ktoś z tam obecnych był bardziej obeznany z pieśniami i okrzykami, a tak to sobie możesz gdybać (tak samo zresztą jak i ja). No chyba że obliczyłaś to statystycznie.
Wiesz, nie zauważyłam tam żadnej przenośni, za to co innego mnie zaciekawiło. Słowo kibiców w cudzysłów wzięłaś.To co, znów nadinterpretuję Twoje słowa?

Offline

 

#39 2007-11-30 19:28:36

jagna

Moderator

3276861
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 141
WWW

Re: Turniej prekwalifikacyjny - Węgry

kibiców po wczorajszym meczu wzięłam w cudzyslow celowo. ze nie zauwazylas przenosni...no coż, nie kazdy musi wszystko rozumiec:) obliczyc statystycznie, kto z obecnych obeznany był z pieśniami....to mozna obliczyc po prostu, raz, dwa, trzy. nie trzeba bawic sie w statystyki;] wyluzj troche, po prostu pojechalam po tych ludziach, bo nie podobał mi sie ich doping i tyle.
poza tym tutaj wypowiadamy sie na temat meczow, jak sadze, a nie kibicow. ja, po komentarzu do meczu, napomknelam o nich. prosilas o rozwiniecie- rozwinelam. i proponuje skonczyc temat. a zamiast interpretowac moje slowa- skomentowac mecz.


"nie musimy klepać się po tyłkach(...)dla mnie, czy przeciwko mnie- mają wygrać!" -H.J.Wagner

Offline

 

#40 2007-11-30 19:36:46

KlauDi

Administrator

9144003
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2007-08-03
Posty: 299
Punktów :   

Re: Turniej prekwalifikacyjny - Węgry

I drugie zwyciestwo teraz niech powychodza wszyscy ci ktorzy mowili ze to juz koniec tej reprezentacji;/ mecz calkiem dobry jeszcze troche szarpanej gry i bledow ale naszczescie jakichs pojedynczych no moze jeden czy dwa przestoje w grze ale wydaje sie ze pna sie z forma do gory

A co do kibicow to jagna chyba sie troche czepiasz ale to oczywiscie twoje zdanie dzisiaj sie wlasnie specjalnie przyjrzalam i nie bylo tak zle;p zwazywszy wlasnie na to ze bylo tam wiekszosc dzieci i mlodziezy to kibicowali jak umieli licza sie checi czy nie tak? mysle ze chlopaki ich nie beda rozliczac ze sposobu kibicowania poprostu dobrze ze ich wspierali a i opinia na temat polskich kibicow nie ucierpi z reszta latwo sie mowi ich tam bylo gora 100 osob a w takim spodku miesci sie te 12 tys wiec roznica zawsze bedzie "dosc" widoczna

Reasumujac: Jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma

Offline

 

#41 2007-11-30 19:57:45

jagna

Moderator

3276861
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 141
WWW

Re: Turniej prekwalifikacyjny - Węgry

owszem, dzisiaj było lepiej niż wczoraj. dlatego dzisiejszego meczu sie nie czepialam.  i powiedzialam, ze dobrze, ze ktokolwiek byl. z reszta nie bede tego tlumaczyc po raz 10. po prostu- nie podobalo mi sie to, co robili wczoraj i tyle.


"nie musimy klepać się po tyłkach(...)dla mnie, czy przeciwko mnie- mają wygrać!" -H.J.Wagner

Offline

 

#42 2007-11-30 20:02:59

baelka

Moderator

3197931
Skąd: 180 km na wschód od stolicy
Zarejestrowany: 2007-08-24
Posty: 129
Punktów :   

Re: Turniej prekwalifikacyjny - Węgry

Jedno dziś widziałam w grze naszych- spokój i muszę przyznać że i mi się udzielił. Aż miło ich było oglądać.  Myślę że trudno kogoś wyróżnić, wszyscy spisywali się równie dobrze. Czekam na jutrzejszy mecz
Po prostu lubię jasne sytuacje, dlatego pytam. Zresztą- nieważne. A mój luz czy jego brak nie ma tu nic do rzeczy.

Offline

 

#43 2007-12-01 12:52:19

volleyballka

Moderator

1457339
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 215
Punktów :   

Re: Turniej prekwalifikacyjny - Węgry

co do kibiców to i ja swoje trzy grosze wtrącę ;P

otóż, doping nie jest powalający, to fakt, ale jest i to jest ważne nigdzie nie jest napisane, że kibicowanie naszym chłopaków ma polegać na śpiewaniu "Polska biało-czerwoni..", "W górę serca... " etc. Przyzwyczailiśmy się do takiej formy i dziwnie nam patrzeć na inną, ale... to tylko dzieciaki z gimnazjum ;P i tak jestem pod wrażeniem, że znają imiona naszych siatkarzy ;P poza tym każdy kibicuje tak jak umie - i nieważne czy innym się to podoba czy nie ;P swoją drogą dziwnie trochę by wyglądało jakby tak grupka, cienkimi głosikami, zaczęła nagle śpiewać np. "Pieśń o Małym Rycerzu" - już naprawdę wolę jak skandują imiona ;P

co do wczorajszego meczu - chyba wreszcie zaczynają grać to, co potrafią wreszcie było widać na ich twarzach radość, której w meczu z Danią chyba w ogóle nie było... niech tylko jeszcze popracują nad blokiem i zagrywką, to będzie idealnie


PiJ mLEko! może urośniesz - rezultatów nie gwarantujemy, kasy nie zwracamy ;P=> http://pl.youtube.com/user/MediaMar...

Offline

 

#44 2007-12-01 17:10:09

baelka

Moderator

3197931
Skąd: 180 km na wschód od stolicy
Zarejestrowany: 2007-08-24
Posty: 129
Punktów :   

Re: Turniej prekwalifikacyjny - Węgry

Mecz wygrany, ale ten trzeci set w wykonaniu naszych siatkarzy fatalny, mnóstwo błędów, pogubili się niesamowicie. No i Mariusza szkoda...Oby to nic poważnego nie było.
A te "psychologiczne" wtręty Drzyzgi to coś strasznego...

Offline

 

#45 2007-12-01 17:27:10

jagna

Moderator

3276861
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 141
WWW

Re: Turniej prekwalifikacyjny - Węgry

Wlazły- fatalnie, ze akurat w takim momencie. wieczorem bede ze szczegolami wiedziec, co i jak z szamponem, wiec dam znac;)

nie da się ukryć- węgry to siatkarska 3 liga. zagrali fatalnie, wiec my tez nie popisalismy sie genialna gra. ale nie gralismy zle. szkoda tylko niewykorzystywanych kontr. 3 set pozostawie bez komentarza...powiedzmy, ze wegrzy sie rozkrecili i na luzie grali swoje. za to my zdecydowanie nie na luzie...wazne, ze do przodu, skoda straconego seta, chociaz nie liczy sie on w perspektywie calego turnieju. to nie jest jeszcze szczyt formy, zdecydowanie. licze, ze bedzie lepiej.


Pan Drzyzga niech lepiej zajmie się komentowaniem, bo mistrzem świata w tym nie jest, a nie "poważnymi rozmowami ze sztabem medycznym naszej kadry", jak sam to określił. i niech nie zabiera głosu w sprawach, o których nie ma zielonego pojęcia. nie sra sie we wlasne gniazdo Panie Wojtku. to, że miałby pan niewątpliwą satysfakcję z ew. porażki wiedzą wszyscy, łącznie z drużyna (z reszta z kazdej porazki ma radoche), ale proponuję troche wyhamowac.

Ostatnio edytowany przez jagna (2007-12-01 17:30:50)


"nie musimy klepać się po tyłkach(...)dla mnie, czy przeciwko mnie- mają wygrać!" -H.J.Wagner

Offline

 
www.kibicpolski.pl zapraszamy :)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Leczenie kanałowe