Ogłoszenie

w ramach współpracy adminów z portalem sportowym chcemy zaprosić użytkowników na portal www.kibicpolski.pl WWW.KIBICPOLSKI.PL

#1 2007-10-29 18:54:41

KlauDi

Administrator

9144003
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2007-08-03
Posty: 299
Punktów :   

Turniej prekwalifikacyjny - Węgry

No i zaczyna się Misja - Pekin

Lozano podał już szeroki skład na ten turniej:

Paweł Zagumny, Łukasz Żygadło, Bartłomiej Neroj, Krzysztof Ignaczak, Piotr Gacek, Paweł Rusek, Sebastian Swiderski, Michał Winiarski, Piotr Gruszka, Bartosz Kurek, Marcin Wika, Michał Bąkiewicz, Jakub Jarosz, Mariusz Wlazły, Grzegorz Szymański, Bartosz Janeczek, Wojciech Grzyb, Marcin Możdżonek, Wojciech Jurkiewicz, Daniel Pliński, Piotr Nowakowski, Łukasz Kadziewicz

Kadziu jest w kadrze to znaczy ze juz wraca do zdrowia, Mariusza tez powolal czyli jeszcze go nie skreslil no zobaczymy jak teraz zachowa sie Mariusz. Widze tez nowe twarze jezeli chodzi o kadre to tylko znaczy ze nasi zawodnicy sie rozwijaja

Offline

 

#2 2007-10-29 20:06:59

Ewci@89

Użytkownik

7058967
Skąd: Porąbka (śląskie)
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 78
Punktów :   
WWW

Re: Turniej prekwalifikacyjny - Węgry

No ciesze sie że Szampon jest w składzie i bardzo fajnie że Kadziu tez jest. Myślę że trener z jednej strony dobrze robi że powołał nowych zawodników i to takich zawodników obiecujących , którzy w klubach pokazują się z dobrych stron. trzymam kciuki za chłopaków.


"Siatkówka jest to fantastyczny sposób na życie, naprawdę. Jest to piękna przygoda, dająca wiele radości nie tylko tych sportowych"

Offline

 

#3 2007-10-29 20:12:12

volleyballka

Moderator

1457339
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 215
Punktów :   

Re: Turniej prekwalifikacyjny - Węgry

a ja mam fragment wywiadu z Raulem z wyborczej:

Po wielu tygodniach spędzonych w Argentynie trener kadry siatkarzy Raul Lozano udzielił pierwszego wywiadu.

O złej atmosferze w kadrze, sporze między Mariuszem Wlazłym i Pawłem Zagumnym:

Ważny zawodnik, czyli Wlazły, opuścił kadrę, co ją zblokowało i zszokowało. Przestał dla niej walczyć - siatkarze to zaakceptowali, ale w takich okolicznościach niełatwo im uciec od poczucia, że zostali w pewnym sensie porzuceni. U mnie nie ma gwiazd. Dlatego powtarzam: wszyscy siatkarze mają dwie możliwości: albo okażą się wystarczająco dojrzali, albo wypadają z drużyny.

O swoich długich pobytach w Argentynie:

Gdzie mieszka Bonitta, kiedy nie trenuje siatkarek? Gdzie mieszka Wenta, kiedy nie trenuje piłkarzy ręcznych? Gdzie mieszka Beenhakker? Musicie się przyzwyczaić, że jesteśmy selekcjonerami z zagranicy. Męczący jest ten refren: Lozano nie mieszka w Polsce. Racja, nie mieszka, on tu pracuje. Lubię być w waszym kraju, ale jeszcze bardziej lubię być z żoną i synem.

O sporze o długość zgrupowania reprezentacji:

Nie będę robił problemów. Jak nie ma czasu, to nie ma czasu. Nie wezmę karabinu i nie powystrzelam działaczy. Przedstawię swoją propozycję, podeprę ją argumentami i poproszę o wyjaśnienie, dlaczego Serie A ma za sobą siedem kolejek, a PLS tylko cztery
.


brawo Raul Jak zwykle, krótko zwięźle i na temat i nie wiem jak Wy, ale ja się pod tym obiema rękami podpisuję

Ostatnio edytowany przez volleyballka (2007-10-29 20:13:08)


PiJ mLEko! może urośniesz - rezultatów nie gwarantujemy, kasy nie zwracamy ;P=> http://pl.youtube.com/user/MediaMar...

Offline

 

#4 2007-10-30 19:51:43

baelka

Moderator

3197931
Skąd: 180 km na wschód od stolicy
Zarejestrowany: 2007-08-24
Posty: 129
Punktów :   

Re: Turniej prekwalifikacyjny - Węgry

Co do zgrupowania przed turniejem, PZPS nie puści graczy powołanych na kadrę 5 listopada, tylko dopiero 11,po ósmej kolejce PLSu. Wywiad z Raulem rzeczywiście ciekawy, całość można poczytać w dzisiejszej papierowej Wyborczej. Polecam.

Offline

 

#5 2007-11-04 18:36:48

jagna

Moderator

3276861
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 141
WWW

Re: Turniej prekwalifikacyjny - Węgry

ojj dawno mnie tu nie było
skład w sumie taki, jakiego się spodziewalam i termin poczatku rozgrywek tez. oby tym razem raul dopasowal plan przygotowawczy do ilosci dni treningowych. ale wydaje mi sie, ze na wegrzech pokazemy zupelnie inna siatkowke i postawe niz podczas ME:)


"nie musimy klepać się po tyłkach(...)dla mnie, czy przeciwko mnie- mają wygrać!" -H.J.Wagner

Offline

 

#6 2007-11-05 00:43:59

volleyballka

Moderator

1457339
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 215
Punktów :   

Re: Turniej prekwalifikacyjny - Węgry

jagna napisał:

ojj dawno mnie tu nie było
oby tym razem raul dopasowal plan przygotowawczy do ilosci dni treningowych.

za dużo czasu to Raul nie ma... a jak coś - odpukać - się nie uda, to oczywiście wina będzie Raula, że źle przygotował zespół, a nie PZPSu i jego świty, że nie zgodziła się na dłuższe zgrupowanie..


jagna napisał:

ale wydaje mi sie, ze na wegrzech pokazemy zupelnie inna siatkowke i postawe niz podczas ME:)

no ja myślę, że zupełnie inną, bo chyba gorzej niż na ME już być nie może ;P
chociaż...  martwi mnie stan naszej kadry

1. kontuzja Gumy - gdzieś wyczytałam, że za tydzień to on może co najwyżej zacząć truchtać
2. Kadziu - nie jestem przekonana, czy dojdzie do optymalnej formy - miał długą przerwę w grze, w ostatnim meczu Sparklingu był w meczowym składzie, ale na boisko nie wyszedł,
3. Gelu i Możdżon dopiero rozgrywają się po kontuzjach,
4. Winiar i Świder grają bardzo nierówno
5. Wlazły... to dopiero zagadka...
6. i jeszcze tak na marginesie - trochę mnie zdziwił brak na liście kadrowiczów Prygla i Murka...

właściwie cała pierwsza szóstka w rozsypce, a na eksperymenty z nowymi graczami nie ma już czasu


PiJ mLEko! może urośniesz - rezultatów nie gwarantujemy, kasy nie zwracamy ;P=> http://pl.youtube.com/user/MediaMar...

Offline

 

#7 2007-11-05 16:41:04

KlauDi

Administrator

9144003
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2007-08-03
Posty: 299
Punktów :   

Re: Turniej prekwalifikacyjny - Węgry

W sumie po czesci podzielam obawy volleyballki ;/ nie jest za dobrze chociaz tragedii tez nie ma. Pozostaje miec nadzieje ze sie z tego dolka wygrzebia ja przynajmniej w to wierze
Jakby sie <odpukac> i tym razem nie udalo to nie dosc ze dziennikarze zrobia tragedie narodowa to jeszcze nasz madry PZPS zacznie wyciagac swoje "koneskwencje" - hehe mysle ze to wystarczajacy powod dla chlopakow zeby wygrywac no i zeby wreszcie im dali spokoj

Offline

 

#8 2007-11-05 19:59:59

volleyballka

Moderator

1457339
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 215
Punktów :   

Re: Turniej prekwalifikacyjny - Węgry

no właśnie najbardziej obawiam się tego, co będzie jeśli - odpukać - się nie uda... strach się bać

ale, jeśli wiara czyni cuda, trzeba wierzyć, że się uda - i tego się trzymam


PiJ mLEko! może urośniesz - rezultatów nie gwarantujemy, kasy nie zwracamy ;P=> http://pl.youtube.com/user/MediaMar...

Offline

 

#9 2007-11-18 15:46:50

baelka

Moderator

3197931
Skąd: 180 km na wschód od stolicy
Zarejestrowany: 2007-08-24
Posty: 129
Punktów :   

Re: Turniej prekwalifikacyjny - Węgry

Bartłomiej Neroj, Paweł Rusek, Jakub Jarosz, Bartosz Janeczek i Piotr Nowakowski nie pojadą na turniej preeliminacyjny. 23 nasi siatkarze pojadą do Czech, gdzie rozegrają dwa mecze sparingowe z reprezentacją tego kraju.
Tak się tylko zastanawiam co z Łukaszem, jest w kadrze, ale podobno z jego nogą nie do końca ok? I co z barkiem Igły? Już wyleczył się?

Offline

 

#10 2007-11-18 17:25:53

jagna

Moderator

3276861
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 141
WWW

Re: Turniej prekwalifikacyjny - Węgry

kadzia na zgrupowaniu nie było wiec na wegry tez nie jedzie.


"nie musimy klepać się po tyłkach(...)dla mnie, czy przeciwko mnie- mają wygrać!" -H.J.Wagner

Offline

 

#11 2007-11-18 19:11:10

volleyballka

Moderator

1457339
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 215
Punktów :   

Re: Turniej prekwalifikacyjny - Węgry

już w poniedziałek było wiadomo, że Kadziu na turniej nie pojedzie - nie pojawił się nawet w Spale
szkoda, że tak wyszło mam nadzieję, że szybko wróci do zdrowia ;]

fragment wywiadu ze Świderkiem na temat Łukasza i Igły:

Jaki jest stan zdrowia Łukasza Kadziewicza?

- Lekarze na początku podejrzewali nawet pęknięcie kości w stopie. Potem się okazała, że kości są w porządku. Oczywiście te wszystkie badania były przeprowadzone we Włoszech i Łukasz dostarczył je naszemu lekarzowi. Oczywiście nie ma tam żadnego pęknięcia. Jest za to uraz, który musi być leczony trochę inaczej i dłużej. Nawet trenerzy włoscy myśleli, że on wróci do gry juz 28 października. Liczyliśmy na to, że dojdzie do siebie, dlatego zgłosiliśmy go do 22-osobowej kadry. Niestety stało się inaczej i nie może uczestniczyć w zgrupowaniu. Teraz przechodzi rehabilitację w swoim klubie we Włoszech.


Jaka jest sytuacja zdrowotna pozostałych kadrowiczów? Czy Krzysztof Ignaczak jest jeszcze brany pod uwagę? Przecież miał kontuzję?

- Krzysiek normalnie trenuje. W ostatnim meczu bark rzeczywiście go bolał. W meczu zrobił rzut i ręka pojechała mu trochę do przodu. Miał robiony rezonans magnetyczny i jest wszystko w porządku. Nie ma zagrożenia dla zdrowia, a fakt medialny istniał i wszyscy się o niego pytają, co się stało. Ignaczak normalnie trenuje. Żadnego problemu nie ma.


http://www.reprezentacja.net/seniorzy/a … sci/12598/


PiJ mLEko! może urośniesz - rezultatów nie gwarantujemy, kasy nie zwracamy ;P=> http://pl.youtube.com/user/MediaMar...

Offline

 

#12 2007-11-18 19:37:17

KlauDi

Administrator

9144003
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2007-08-03
Posty: 299
Punktów :   

Re: Turniej prekwalifikacyjny - Węgry

Szkoda Łukasza bo pewnie by chcial powalczyc ale zrowie jest wazniejsze, jeszcze nam sie do czegos przyda w tej reprezentacji, ktos musi rzucac zle spojrzenia na IO ;p No a dzieki Bogu u krzysia to nic powaznego i mam nadzieje ze tym razem pojedzie, swoja droga ciekawe ktory prezentuje sie lepiej gato czy igla

Offline

 

#13 2007-11-18 20:30:12

volleyballka

Moderator

1457339
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 215
Punktów :   

Re: Turniej prekwalifikacyjny - Węgry

nawet jak Igła prezentuje się lepiej, to i tak jedzie Gato denerwujące to trochę, ale cóż... Lozano jest tu od podejmowania decyzji a nie my


PiJ mLEko! może urośniesz - rezultatów nie gwarantujemy, kasy nie zwracamy ;P=> http://pl.youtube.com/user/MediaMar...

Offline

 

#14 2007-11-18 21:03:19

baelka

Moderator

3197931
Skąd: 180 km na wschód od stolicy
Zarejestrowany: 2007-08-24
Posty: 129
Punktów :   

Re: Turniej prekwalifikacyjny - Węgry

Nie wiem skąd mi się to bierze,ale mam złe przeczucia jeśli chodzi o grę naszych. Może to nawet trochę i zabawne jest. No wiecie, chciałabym się mylić, ale jak tak sobie o tym wszystkim myślę, to jakieś zbyt radosne wnioski mnie nie nachodzą... Nie wiem, może za dużo się naczytałam niusów w necie...

Offline

 

#15 2007-11-18 21:58:38

KlauDi

Administrator

9144003
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2007-08-03
Posty: 299
Punktów :   

Re: Turniej prekwalifikacyjny - Węgry

Moze z tymi newsami faktycznie tak jest bo ja tez sie tyle tego naczytalam ze sie czuje taka przygnieciona tym wszystkim. Wlasnie czasem mam takie wrazenie ze te wszystkie wiadomosci i zdania "ekspertow" sa nastawione pesymistycznie, a ja wierze w naszych chlopcow i co mnie wlasciwie innych zdania obchodza;p heh Musi sie udac bo jak inaczej

Offline

 
www.kibicpolski.pl zapraszamy :)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Leczenie kanałowe