Ogłoszenie

w ramach współpracy adminów z portalem sportowym chcemy zaprosić użytkowników na portal www.kibicpolski.pl WWW.KIBICPOLSKI.PL

#1 2007-08-07 12:42:38

KlauDi

Administrator

9144003
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2007-08-03
Posty: 299
Punktów :   

Mariusz Wlazły

Mariusz w reprezentacji, klubie

Offline

 

#2 2007-08-08 14:37:48

Roxana

Użytkownik

121484
Skąd: Leszno
Zarejestrowany: 2007-08-07
Posty: 38
Punktów :   
WWW

Re: Mariusz Wlazły

Mariuszek jest super! Zabawny, kochany, miły, przesympatyczny i ogólnie extra! Kocham Go za to, że jest sobą i choć jest totalnie na czasie to woda sodowa nie uderzyła mu do głowy!


...:: Czy są w dołku czy na szczycie za Orzełków oddam życie! ::...
Unia Leszno 4 ever:*
Aruś Gołaś...Aniołek mój[*]
Hampel, Gołaś, Wlazły love

Offline

 

#3 2007-08-09 12:21:39

KlauDi

Administrator

9144003
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2007-08-03
Posty: 299
Punktów :   

Re: Mariusz Wlazły

Mario to przesympatyczny chlopak, usmiechniety i ma obsesje na punkcie swoich wiecznie nieuczesanych wlosow No i jego pasja jest fotografia - ma u mnie za to plusa ;P

Offline

 

#4 2007-08-09 12:28:16

Ewci@89

Użytkownik

7058967
Skąd: Porąbka (śląskie)
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 78
Punktów :   
WWW

Re: Mariusz Wlazły

Mariusz jest super  z tym ze ma obsesje na punkcie swoich włosów to sie zgodzę w 100%


"Siatkówka jest to fantastyczny sposób na życie, naprawdę. Jest to piękna przygoda, dająca wiele radości nie tylko tych sportowych"

Offline

 

#5 2007-08-17 23:44:11

karola16

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-08-07
Posty: 27
Punktów :   

Re: Mariusz Wlazły

apropo  wlosow kiedys na meczu LŚ  Mario wszedl na boisko i mial wlosy cale potargane
ale to byla pulapka bo one nie byly potargane tylko ulozone na zel xD


stand up for the chempions...stand up!

Offline

 

#6 2007-08-20 18:52:16

kamcia_00

Użytkownik

status 5385037
9608059
Skąd: Przasnysz
Zarejestrowany: 2007-08-20
Posty: 38
Punktów :   
WWW

Re: Mariusz Wlazły

Co myślicie na temat problemów Mariusza ze zdrowiem?Zdąży się wyleczyć do ME?Czy to nie osłabi naszego zespołu?Piszcie co myślicie;)


www.mojswiat93.blog.onet.pl   <-------  wbijac;)  NASZE  ORZEŁKI^^ ;*

Offline

 

#7 2007-08-20 20:05:18

KlauDi

Administrator

9144003
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2007-08-03
Posty: 299
Punktów :   

Re: Mariusz Wlazły

Az sie wierzyc nie chce ze to sie naszemu Mariuszowi przytrafia:/ Ja mam jeszcze nadzieje ze do mistrzostw zdazy wierze w to. Jezeli nie to na pewno w jakis sposob oslabi reprezentacje. W koncu mario jest jednym z filarow reprezentacji no ale co zrobic. Zastanawiam sie tylko gdzie sa teraz ci ktorzy kiedy Mario prosil zeby go wylaczyc z ligi swiatowej nazywali go gwiazdka i mowili ze mu sie w glowie poprzewracalo...
Mario trzymaj sie kibice sa z Toba

Offline

 

#8 2007-08-20 21:45:23

Iwona4500

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-08-20
Posty: 3
Punktów :   

Re: Mariusz Wlazły

Jej mam nadzięje, że Mariusz jednak wystąpi na ME... Jednak wiadomo zdrowie przede wszystkim!! Niech narpierw wyleczy się dokońca a potem się zobaczy

Offline

 

#9 2007-08-21 09:50:43

Myszka^

Użytkownik

3987298
Zarejestrowany: 2007-08-20
Posty: 10
Punktów :   

Re: Mariusz Wlazły

Nawet jeśli miałby na ME nie wystąpić to bardzo możliwe, że będzie gotów na Puchar Świata (oczywiście, jeśli jakoś się zakwalifikujemy).  Jego nieobecność na ME napewno osłabi naszą drużynę, ale w tym wypadku to zdecydowanie najważniejsze jest zdrowie zawodnika. Szkoda tylko, że dopiero teraz zdecydowano o badaniach za granicą.....
Na dodatek lekarka, która miała Mariusza badać jest na urlopie......Faktycznie jakies fatum......

Offline

 

#10 2007-08-23 14:49:51

volleyballka

Moderator

1457339
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 215
Punktów :   

Re: Mariusz Wlazły

KlauDi napisał:

Az sie wierzyc nie chce ze to sie naszemu Mariuszowi przytrafia:/ Ja mam jeszcze nadzieje ze do mistrzostw zdazy wierze w to. Jezeli nie to na pewno w jakis sposob oslabi reprezentacje. W koncu mario jest jednym z filarow reprezentacji no ale co zrobic. Zastanawiam sie tylko gdzie sa teraz ci ktorzy kiedy Mario prosil zeby go wylaczyc z ligi swiatowej nazywali go gwiazdka i mowili ze mu sie w glowie poprzewracalo...
Mario trzymaj sie kibice sa z Toba

poczułam się wywołana do odpowiedzi, więc jestem ;] otóż jestem jedną z tych, którzy nie byli zachwyceni postawą Mariusza... nadal nie jestem i generalnie przez całą tą aferę zraziłam się do niego
co mu zarzucam? przede wszystkim to, że zamiast rozmawiać w pierwszej kolejności z trenerem, poleciał do mediów - no i aferę wokół własnej osoby miał właściwie na własne życzenie, a przez to i Lozano gotów był zrezygnować z kadry wyszło to trochę tak, jakby Mariusz chciał Lozano stawiać warunki... Lozano się nie dał, ale faktycznie, błędem było pozwolenie Mariuszowi na powrót do kadry i udział w LŚ. Wlazły mógł ten czas spożytkować na odpoczynek i regenerację sił, co nie zmienia faktu, że bardzo mi się nie podobało całe to zamieszanie, milczeniem pominę fakt, że chyba jest jasnowidzem skoro już w marcu wiedział, że w lipcu będzie zmęczony... do tego tekst, o tym, że od dawna nie miał urlopu i że nie był nawet w podróży poślubnej - to dla mnie nie jest żaden argument, zwłaszcza, że pozostali kadrowicze są dokładnie w takiej samej sytuacji, też czuli się zmęczeni i każdemu coś dolegało, jednak nikt nie stawiał Raulowi warunków... Gdyby tak podochodzić do sytuacji, to np. Winiar mógłby odmówić wylotu do Japonii, bo wiedział, że jego żona w tym czasie będzie rodzić...
co do obecnej sytuacji - oczywiście życzę Mariuszowi jak najlepiej i w żaden sposób nie neguję jego umiejętności, ale ostatnio gdzieś czytałam, że problemem jest bardziej jego głowa - strach przed bólem niż faktyczny ból... i jeśli na ME ma grać na takim poziomie jak w LŚ czy minionym memoriale - czyli ze skutecznością w ataku na poziomie 30-40%, to naprawdę lepiej, żeby nie jechał, bo taką grą w niczym nam nie pomoże


PiJ mLEko! może urośniesz - rezultatów nie gwarantujemy, kasy nie zwracamy ;P=> http://pl.youtube.com/user/MediaMar...

Offline

 

#11 2007-08-23 19:28:34

KlauDi

Administrator

9144003
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2007-08-03
Posty: 299
Punktów :   

Re: Mariusz Wlazły

To teraz ja sie poczulam wywolana ;P Moze zle napisalam to co chcialam wyrazic:) Chodzi mi o tych ktorzy mowili ze sie zaslania problemami zdrowotnymi ktorych nie ma... tymczasem jednak byly (chcialam poruszyc jedynie aspekt zdrowotny). Jezeli chodzi o cala otoczke tzn media i sposob w jaki Mariusz "prosil" o urlop to tez mi sie to nie podobalo bo tak sie spraw nie zalatwia. Bylam wrecz zaskoczona ze akurat Mariusz tak postepuje. On chyba jak ja ,sam wiedzial o co mu chodzi ale nie umial tego tak przekazac zeby inni wiedzieli heh. Ale bylo minelo i chyba nie warto do tego wracac
Tez wlasnie ostatnio slyszalam ze problem siedzi tez w glowie ale w sumie po czesci tez balabym sie skakac gdybym wiedziala ze jak spadne to bedzie mnie bolec:/ i tak mysle ze Mariusz sam nie chcialby jechac na te mistrzostwa jezeli mialby dawac z siebie jedyne 30%
Co mnie boli najbardziej, kiedy patrze na niego i widze to zalamanie w oczach, gestach... No ale tak juz mam ze nie lubie jak ludzie sie smuca

Offline

 

#12 2007-08-23 19:39:41

volleyballka

Moderator

1457339
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 215
Punktów :   

Re: Mariusz Wlazły

hehe.. tośmy się dogadały

Mariusz zadowolony nie jest, ale trudno, żeby był

że też musimy mieć takiego pecha... tuż przed Euro tyle kontuzji mam nadzieję, że jeszcze wszystko będzie dobrze trzymam kciuki!!


PiJ mLEko! może urośniesz - rezultatów nie gwarantujemy, kasy nie zwracamy ;P=> http://pl.youtube.com/user/MediaMar...

Offline

 

#13 2007-08-23 20:02:43

KlauDi

Administrator

9144003
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2007-08-03
Posty: 299
Punktów :   

Re: Mariusz Wlazły

volleyballka napisał:

hehe.. tośmy się dogadały

Mariusz zadowolony nie jest, ale trudno, żeby był

że też musimy mieć takiego pecha... tuż przed Euro tyle kontuzji mam nadzieję, że jeszcze wszystko będzie dobrze trzymam kciuki!!

Heh przynajmniej jakies ozywienie wprowadzilysmy

To jakis pech ale dziwne ze zwiazany tylko z ME, heh ostatnio "trojka olsztynska";p i Guma teraz Mario, Grucha jeszcze Gelu i Winiar
Ale Polak potrafi i "my Polaczki znow pokazemy swoj charakter" ;p
miejmy nadzieje

Offline

 

#14 2007-08-23 20:40:55

volleyballka

Moderator

1457339
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 215
Punktów :   

Re: Mariusz Wlazły

KlauDi napisał:

Heh przynajmniej jakies ozywienie wprowadzilysmy

To jakis pech ale dziwne ze zwiazany tylko z ME, heh ostatnio "trojka olsztynska";p i Guma teraz Mario, Grucha jeszcze Gelu i Winiar
Ale Polak potrafi i "my Polaczki znow pokazemy swoj charakter" ;p
miejmy nadzieje

no ożywienie mile widziane bo użytkowników przybywa, a postów tak jakby wcale

tak, tak... "klątwa Wagnera" ;P coś ktoś mówił ostatnio o tym w tv ;P a do ME to naprawdę mamy wybitnego pecha ja się nastawiam już na to, że znów zajmiemy nasze ulubione piąte miejsce - każde miejsce wyżej będzie miłym zaskoczeniem ^^


PiJ mLEko! może urośniesz - rezultatów nie gwarantujemy, kasy nie zwracamy ;P=> http://pl.youtube.com/user/MediaMar...

Offline

 

#15 2007-08-24 13:01:26

lena

Użytkownik

10142725
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-08-17
Posty: 84
Punktów :   
WWW

Re: Mariusz Wlazły

hehe... chłopaki zaczynają już się z tego powodu polewać. hehe... ciekawe na kogo teraz padnie któryś zapytał.
ale mam nadzieję, że Mariusz wyzdrowieje chociaż czytałam gdzieś(bodaj na siatka.org), że Mariusz nie pojedzie na me ;/.
szkoda...


siatqwka.blog.onet.pl, arek-golas-wspomnienia.blog.onet.pl <-- zapraszam!
Wiele serc jedno bicie AZS ponad życie!! >>Mlekpol AZS Olsztyn<<
Gwardia Wrocław- sercu najbliższa

Offline

 
www.kibicpolski.pl zapraszamy :)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Leczenie kanałowe