Ogłoszenie

w ramach współpracy adminów z portalem sportowym chcemy zaprosić użytkowników na portal www.kibicpolski.pl WWW.KIBICPOLSKI.PL

#16 2007-11-06 10:42:18

Wisnia

Nowy użytkownik

4700916
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-11-06
Posty: 1
Punktów :   
WWW

Re: Uwagi, propozycje, prośby

witam,
dopiero sie tu zalogowalam.
Ciekawy pomysl z tym forum;) - narazie ogarniam co i jak;)

Offline

 

#17 2007-11-10 19:58:20

baelka

Moderator

3197931
Skąd: 180 km na wschód od stolicy
Zarejestrowany: 2007-08-24
Posty: 129
Punktów :   

Re: Uwagi, propozycje, prośby

Witamy, zapraszamy A tak na marginesie masz straszny opis na gronie, brrr.

Offline

 

#18 2007-11-11 20:03:04

KlauDi

Administrator

9144003
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2007-08-03
Posty: 299
Punktów :   

Re: Uwagi, propozycje, prośby

Troche juz pozmienialam wedlug waszych sugestii i teraz przedstawie moja dalsza wizje i przy okazji prosze o opinie i jakies dalsze propozycje:

1.Myslalam zeby zrobic jedno forum i tam umiescic watki: hale; sprzet, gadzety; spala - nie wiem jaka nazwa moze jakos 'Siatkarski trening' albo cos takiego

2. Moze forum o nazwie "Eksperci" i tam o dziennikarzach komentatorach i kulaga&magiera

3.Znowu do osobnego forum brylanty, zawodnicy innych krajow i kadre b - tylko tu juz nie mam pojecia jak nazwac

Offline

 

#19 2007-11-12 14:55:31

volleyballka

Moderator

1457339
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 215
Punktów :   

Re: Uwagi, propozycje, prośby

KlauDi napisał:

Troche juz pozmienialam wedlug waszych sugestii i teraz przedstawie moja dalsza wizje i przy okazji prosze o opinie i jakies dalsze propozycje:

1.Myslalam zeby zrobic jedno forum i tam umiescic watki: hale; sprzet, gadzety; spala - nie wiem jaka nazwa moze jakos 'Siatkarski trening' albo cos takiego

bardzo dobry pomysł nazwa... hmm... na razie nie mam pomysłu, ale będę intensywnie myśleć ;]
osobiście wrzuciłabym to do hydeparku

2. Moze forum o nazwie "Eksperci" i tam o dziennikarzach komentatorach i kulaga&magiera

kulaga&magiera w ostateczności można włożyć do  "kibicowa", bo przecież oni są nierozerwalnie złączeni z kibicowaniem w sumie "komentatorów" też bym tam wrzuciła - nie ma sensu się rozdrabniać i tworzyć osobnego forum

3.Znowu do osobnego forum brylanty, zawodnicy innych krajow i kadre b - tylko tu juz nie mam pojecia jak nazwac

"kadra b"do "jeden za wszystkich..." tak samo "banda Lozano"...
"zawodnicy innych krajów" - albo do "alfabetu" albo do "rozgrywek ligowych" - tak chyba byłoby najlogiczniej ;]
"brylanty" - również albo do alfabetu, albo... może w "alafebcie" utworzyć wątek "inni" ("pozostali"?) i tam wrzucić i "zagranicznych" i "brylanty" - ta opcja mi się najbardziej podoba


PiJ mLEko! może urośniesz - rezultatów nie gwarantujemy, kasy nie zwracamy ;P=> http://pl.youtube.com/user/MediaMar...

Offline

 

#20 2007-11-14 22:19:07

baelka

Moderator

3197931
Skąd: 180 km na wschód od stolicy
Zarejestrowany: 2007-08-24
Posty: 129
Punktów :   

Re: Uwagi, propozycje, prośby

Ale co mają komentatorzy do kibicowania? Hm, wiem co mają, ale nie pasuje mi by ich tam dawać. Komentatorów dałabym to forum "media" czy jakoś tak. A duet magiera&kułaga do "kibicowa".
Punkt 3 jaki volleyballka przedstawiła jest jak na mnie ok. Co do punktu 1 nazwać to można po prostu "trening".
I tak na koniec- zwinęłabym tych "siatkarzy wg alfabetu", ale tu już dochodzą do głosu moje minimalistyczne zapędy, jak wchodzę na stronę to cały czas mamwrażenie że za dużo jest tych wszystkich wątków i ciężko je ogarnąć.

Ostatnio edytowany przez baelka (2007-11-14 22:24:26)

Offline

 

#21 2007-11-15 10:53:17

volleyballka

Moderator

1457339
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 215
Punktów :   

Re: Uwagi, propozycje, prośby

ja też mam ochotę zwinąć ten alfabet, ale jakoś przeżyję jeśli nie można

no i właśnie dlatego, że forum i tak jest już rozciągnięte wątek "komentatorzy" wrzuciłabym do "kibicowa" - nie ma sensu tworzyć nowego wątku dla dwóch topiców - z czego jeden ma zaledwie 4 posty ... poza tym, za wrzuceniem tego do "kibicowa" przemawia fakt, że będzie tam "magiera&kułaga" - a przecież Marek ostatnio komentuje PLS
a jeśli nie do "kibicowa" - które naprawdę wydaje mi się najbardziej optymalnym miejscem dla tego wątku -
to już lepiej niech zostanie tak jak jest bo zmiana nazwy z "komentatarzy, dziennikarze..." na "media" właściwie niczego nie zmienia ;]

chyba, że... faktycznie stworzymy forum 'media' i damy tam dziennikarzy, komentatorów, transmisje /programy/ tv i przegląd prasy - i to byłoby zamiast "aktualności"... ostatecznie wątek można nazwać "aktutulaności / media"... nie wiem już sama szkoda, że tak mało osób się udziela, bo przydałoby się jakieś świeże spojrzenie...


PiJ mLEko! może urośniesz - rezultatów nie gwarantujemy, kasy nie zwracamy ;P=> http://pl.youtube.com/user/MediaMar...

Offline

 

#22 2007-11-15 18:56:28

baelka

Moderator

3197931
Skąd: 180 km na wschód od stolicy
Zarejestrowany: 2007-08-24
Posty: 129
Punktów :   

Re: Uwagi, propozycje, prośby

No tak, też mi się przypomniało że Magiera jest komentatorem A tak w ogóle to chciałam stwierdzić że masz volleyballka dobre pomysły. Byłabym za opcją połączenia aktualności z mediami, ale jesłi zostanie tak jak jest to nie będę płakać, choć nie do końca mi to leży.
A z tym logiem- to może zrobić jakąś sondę na głównej stronie, gdzieś w widocznym miejscu? Chociaż nie wiem jak praktycznie miałoby to wyglądać:) Albo niech szanowne moderatorki same wybiorą a aż dwóch propozycji tą, która bardziej im odpowiada

Offline

 

#23 2007-11-15 22:42:38

volleyballka

Moderator

1457339
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 215
Punktów :   

Re: Uwagi, propozycje, prośby

dzięki za uznanie

a co do loga.. cóż - dwie opcje, to wybór prawie żaden sonda? trochę bez sensu, gdy na palcach jednej ręki można policzyć osoby, które udzielają się na forum...

mogę jeszcze coś z tym logiem pokombinować, ale to dopiero w przyszłym tygodniu, bo w weekend, niestety, mam uczelnię


PiJ mLEko! może urośniesz - rezultatów nie gwarantujemy, kasy nie zwracamy ;P=> http://pl.youtube.com/user/MediaMar...

Offline

 

#24 2007-11-16 11:40:51

baelka

Moderator

3197931
Skąd: 180 km na wschód od stolicy
Zarejestrowany: 2007-08-24
Posty: 129
Punktów :   

Re: Uwagi, propozycje, prośby

Nie ma za co A z tą sondą to chodziło mi, żeby się zaczęło coś dziać w tej sprawie.

Offline

 

#25 2007-11-16 19:32:02

volleyballka

Moderator

1457339
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 215
Punktów :   

Re: Uwagi, propozycje, prośby

wiem, wiem, ale myślisz, że jeśli się komuś posta nie chce napisać, to zachce mu się głosować? oby tak było!! może w końcu coś się ruszy

aaa!! tak mi teraz do głowy przyszło, że "na wesoło" też można wrzucić do "kibicowa"


PiJ mLEko! może urośniesz - rezultatów nie gwarantujemy, kasy nie zwracamy ;P=> http://pl.youtube.com/user/MediaMar...

Offline

 

#26 2007-11-16 19:43:10

KlauDi

Administrator

9144003
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2007-08-03
Posty: 299
Punktów :   

Re: Uwagi, propozycje, prośby

Alfabet zwine macie racje jest za dlugo faktycznie bedzie kategoria moze orly lozano ( jak tu sugerowala chyba volleyballka), tam zrobie forum powiedzmy o nazwie Kadrowicze<albo wymysle cos innego jeszcze nie wiem> i tam kazdy bedzie mial swoj watek; do tego dolacze tez brylanty, kadre b i moze zawodnikow innych krajow ( tylko wtedy cala kategoria musialaby sie inaczej nazywac)
No i sie wtedy ziwnie Komentatorow sie zaraz przeniesie do kibicowa a wpadki komentatorskie do na wesolo i narazie tyle
Zobaczymy jak to bedzie wygladac

Aha i jeszcze pytanie jak w takim razie mam w jednym watku polaczyc wszystkie posty bo one byly grupowane i bedzie to troche dziwnie wygladac ;/ (mowie tu o tym alfabecie)?

Offline

 

#27 2007-11-16 23:29:54

volleyballka

Moderator

1457339
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 215
Punktów :   

Re: Uwagi, propozycje, prośby

si, si, si!!! obiema rękami się podpisuję, ale swoje trzy grosze wtrącę

zróbmy duży blok pod nazwą "Orły Lozano i reszta świata" - wtedy można tam będzie wrzucić także "brylanty"oraz "zawodników z innych krajów" ;]
ja to widzę tak:
duży blok "Orły Lozano i reszta świata" a w nim:
1. Orły Lozano
- Arek
- Bąku... itd.
2. Reszta świata
3. Brylanty


"kadrę b" i  "bandę Lozano" do "jeden za wszystkich" - tak chyba będzie najlogiczniej


a co do Twojego pytania o połączenie postów - proponuję tak:

-  "XY w obiektywie" - do "kibicowa" pod jedno hasło pt. "fotki siatkarzy" (czy jakoś tak ;P), zresztą wielu tych fotek nie ma, więc...
- "XY wywiady i wypowiedzi" - mamy przecież "przegląd prasy", śmiało można wrzucić to tam 
a co do "Z@pisków Świdra" i "złotych myśli <cytatów? - nie pamiętam ;P> Kadzia" - te tematy zasługują zdecydowanie na osobne wątki - proponuję wrzucić to do "kibicowa" albo lepiej "na wesoło" - bo przecież to nie jest całkiem poważne
- "XY w klubie" - w "PLS" można każdemu klubowi osobny topic stworzyć i wrzucić to tam

a resztę wymieszać, a co tam ;P albo ominąć - zaczniemy od  zera i będziemy pisać wszystko od nowa


PiJ mLEko! może urośniesz - rezultatów nie gwarantujemy, kasy nie zwracamy ;P=> http://pl.youtube.com/user/MediaMar...

Offline

 
www.kibicpolski.pl zapraszamy :)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
program do zmniejszania zdjęć