Ogłoszenie

w ramach współpracy adminów z portalem sportowym chcemy zaprosić użytkowników na portal www.kibicpolski.pl WWW.KIBICPOLSKI.PL

#1 2007-09-01 11:24:53

KlauDi

Administrator

9144003
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2007-08-03
Posty: 299
Punktów :   

Zabawne sytuacje z boisk :)

Piszcie tutaj o wszystkich śmiesznych sytuacjach z siatkarskich boisk Mile widziane takie, których sami byliście świadkami

Offline

 

#2 2007-10-08 18:06:35

volleyballka

Moderator

1457339
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 215
Punktów :   

Re: Zabawne sytuacje z boisk :)

zaczerpnięte z... nie pamiętam skąd ;P

w sobote w spodku p Marek Magiera który jest spikerem jesli ktos nie wie powiedział coś w stylu: Jeśli ktos ma jakąs usterkę w samochodzie to niech sie zgłosi, mamy tutaj bardzo dobrą ekipe holowniczą


Marek Magiera: „Przyszedł do mnie Krzysiek Ignaczak i powiedział, żeby zagrać piosenkę o rudym lisie z Akademii Pana Kleksa, gdy tylko Zagumnemu wyjdzie kiwka, bo on o to prosi. Nie sprawdziłem i dałem się wkręcić. „Gumie” wychodzi akcja, a z głośników „rudy ojciec, ruda matka”. Tylko mi palcem pogroził, a cały zespół w śmiech. Potem przyszedł do mnie i pyta „Czyj to pomysł”. Ja do niego: „Nie powiem”, a Guma: „To powiedz Ignaczakowi, że ma przerąbane” – wspomina Magiera.


PiJ mLEko! może urośniesz - rezultatów nie gwarantujemy, kasy nie zwracamy ;P=> http://pl.youtube.com/user/MediaMar...

Offline

 
www.kibicpolski.pl zapraszamy :)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
program do zmniejszania zdjęć