Ogłoszenie

w ramach współpracy adminów z portalem sportowym chcemy zaprosić użytkowników na portal www.kibicpolski.pl WWW.KIBICPOLSKI.PL

#1 2007-08-07 10:02:20

pipek

Administrator

8995643
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2007-08-03
Posty: 193
Punktów :   
WWW

ME 2007

Nasze nadzieje, obserwacje, komentarze
Wszystko co związane z mistrzostwami Starego Kontynentu

W tym roku odbywają się one 6 - 16.09 w Rosji

piszcie:)

Offline

 

#2 2007-08-09 10:55:51

karola16

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-08-07
Posty: 27
Punktów :   

Re: ME 2007

ja mysle a raczej ja to wiem! ze ME należą do nas   wygramy...bo nasza druzyna jest swietna;)pokazemy na co nas stac!


stand up for the chempions...stand up!

Offline

 

#3 2007-08-09 18:28:50

volleyballka

Moderator

1457339
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 215
Punktów :   

Re: ME 2007

Na początek gwoli ścisłości grupy:
A - Niemcy, Grecja, Holandia, Serbia
B - POLSKA, Belgia, Rosja, Turcja
C - Francja, Słowacja, Słowenia, Hiszpania
D - Bułgaria, Chorwacja, Finlandia, Włochy


grupy A i C grają w St.Petersburgu, B i D w Moskwie

plan rozgrywek - napiszę tylko to, co nas dotyczy:

07.09 o 15.00 Polska - Belgia
08.09 o 17.30 Polska - Turcja
09.09 o 20.00 Polska - Rosja

Faza play off (gr F <B+C>):

>>>>11.09.
> g. 15.00 - 1B vs. 2D
> g. 17.30 - 2B vs. 3D
> g. 20.00 - 3B vs. 1D

>>>>12.09
> 15.00 - 1B vs. 3D
> 17.30 - 2B vs. 1D
> 20.00 - 3B vs. 2D

>>>>13.09
> 15.00 - 1B vs. 1D
> 17.30 - 2B vs. 2D
> 20.00 - 3B vs. 3D

resztę znajdziecie na stronce: http://www.eurovolley2007.ru/index1...

po angielsku ale można się pokapować

Łatwo nie będzie, ale mam nadzieję, że 16.09 nasze Orły staną na najwyższym stopniu podium – dla Arka, dla siebie i dla nas – kibiców…

p.s. marzy mi się finał Rosja – Polska 2:3 ^^ niech po raz kolejny Polaczki utrą Ruskim te zadarte nochale ;P


PiJ mLEko! może urośniesz - rezultatów nie gwarantujemy, kasy nie zwracamy ;P=> http://pl.youtube.com/user/MediaMar...

Offline

 

#4 2007-08-13 21:20:45

KlauDi

Administrator

9144003
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2007-08-03
Posty: 299
Punktów :   

Re: ME 2007

A co powiecie na cwiercfinal z Rosja 3:2, potem polfinal z Bulgaria 3:1 no i final 3:0 dla naszych? tylko kto nam zastapi Brazylie ;P moze bedzie jakis "czarny kon" typu Chorwacja

Offline

 

#5 2007-08-13 23:47:02

vani^

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-08-12
Posty: 30
Punktów :   

Re: ME 2007

wydaje mi się że raczej nie ;P
no chyba że Włochy sie odrodzą !! lub Francja obudzi ;]
ale ich gra nie bedzie chyba nowością ;P

jak narazie rosja... tego sie trzymam ;]


Winiar^Dante^Winiar^Zagumny^Winiar^ Rouzier^ xD

Offline

 

#6 2007-08-18 18:19:07

Dagmara

Użytkownik

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-08-17
Posty: 23
Punktów :   

Re: ME 2007

Z Rosja latwo nie bedzie. Ale znajac naszych chlopakow i niespodzianki jakie nam sprawiaja, wiem, ze wygramy:) To zwyciestwo nas wzmocni i dalej pojdzie juz latwo:) Bedzie dobrze!!!

Offline

 

#7 2007-08-19 15:45:04

anetan

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-08-19
Posty: 4
Punktów :   

Re: ME 2007

ME bez Mariusz to nie będzie to samo....

Offline

 

#8 2007-08-20 14:09:20

KlauDi

Administrator

9144003
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2007-08-03
Posty: 299
Punktów :   

Re: ME 2007

Jestem zawiedziona ze krzysiu nie pojedzie na ME Tak sie staral dwoil sie i troil robil co mogl na tym boisku i wydaje mi sie ze w pelni wykorzystal szanse w meczach na memoriale. Skoro bierzemy pod uwage gre to mysle ze igla sie lepiej zaprezentowal niz piotrek no ale coz trener mysli inaczej. Podziwiam tylko cierpliwosc krzysia najpierw MŚ teraz ME a on dalej walczy
Co do Maria to faktycznie bedzie go brakowac chociaz mam jeszcze w sercu iskre nadziei ze moze sie uda do mistrzostw cos zrobic szanse sa male ale nadzieja umiera ostatnia
Piotrek mam nadzieje zdazy i wroci w pelni sil

Offline

 

#9 2007-08-20 18:43:51

malinka

Użytkownik

8907966
Skąd: Kcynia
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 52
Punktów :   
WWW

Re: ME 2007

mi takze ze Krzysiu nie pojedzie wydaje mi sie ze skoro na mŚ był Gacek to teraz czas na Igle(ME) tym bardziej, ze obaj libero przezntuja taką samą formę a jesli chodzi ogolnie to troche mnie martwią te kontuzję..........

Offline

 

#10 2007-08-24 13:20:56

lena

Użytkownik

10142725
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-08-17
Posty: 84
Punktów :   
WWW

Re: ME 2007

umówmy się: czy na me będzie Mariusz czy też nie jedno jest pewne- jak będziemy grać z ruskimi i tak wygramy. będzie ciężko, fakt, ale to my możemy być w troche lepszej sytuacji-  ostatni mecz jaki graliśmy z ruskimi wygraliśmy. mogą oni być pewniejsi bo grają u siebie, zajęli 2 m-ce w lś. ale co to da?? na mś mówili, ze my nie mamy z nimi szans. teraz też będą tak mówić jak będziemy grać z nimi. ale co to zmienia?? i takl jesteśmy lepsi czy mamy Mariusza czy nie.
A tak poza tym to rozbawiła mnie wypowiedź Martina Stoewa:

- Oczekuję bardzo dobrego występu mojego zespołu - powiedział w bułgarskim radio Gong, Martin Stoew.(nie wątpie, ale strzeżcie się. jesteśmy my, jest Rosja, Francja jak się przebudzi) - Realnie mamy szanse na medal i bardzo tego pragniemy. Po tym jak w polskiej ekipie są poważne problemy z kontuzjami Wlazłego, Gruszki i Szymańskiego, nasze szanse jeszcze wzrastają. Oni powołali 19-latka w miejscu doświadczonych zawodników. Na takiej ważnej imprezie może mieć to przełożenie na końcowy wynik.(rodaku mówj drogi. i co, że będzie grał 19 latek?? a może wtedy dojdzie do jakiejś życiowej formy i jak się spotkamy- jeśli spotkamy może Was pokonamy??)

Stoew uważa, że brak Gruszki i Wlazłego poważnie osłabi polską ekipę - To będą dwie poważne dziury w składzie - twierdzi Stoew. - To może mieć dużo znaczenie jeśli chodzi o szansę Polski na medal(bo Wy go chcecie zdobyć?? ok będzie srebro. co najwyżej . po przegranej z Polską)
(źródło: www.siatka.org, komentarze: ja )

Och... Ja mam nadzieję, że nie mam żadnych powiązań z trenerem Stoewem, lubie go, ale czasami gostek mnie wkurza. Chyba się zapytam starszego czy może to nie jego jakiś kuzyn czy coś ;p


siatqwka.blog.onet.pl, arek-golas-wspomnienia.blog.onet.pl <-- zapraszam!
Wiele serc jedno bicie AZS ponad życie!! >>Mlekpol AZS Olsztyn<<
Gwardia Wrocław- sercu najbliższa

Offline

 

#11 2007-08-24 15:47:57

jagna

Moderator

3276861
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 141
WWW

Re: ME 2007

niech stoew myśli, co chce, ale nieobecność gruszki nie jest jeszcze przesądzona;)


"nie musimy klepać się po tyłkach(...)dla mnie, czy przeciwko mnie- mają wygrać!" -H.J.Wagner

Offline

 

#12 2007-08-24 16:35:58

volleyballka

Moderator

1457339
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 215
Punktów :   

Re: ME 2007

KlauDi napisał:

A co powiecie na cwiercfinal z Rosja 3:2, potem polfinal z Bulgaria 3:1 no i final 3:0 dla naszych? tylko kto nam zastapi Brazylie ;P moze bedzie jakis "czarny kon" typu Chorwacja

to niemożliwe, bo.... NIE BĘDZIE ĆWIERĆFINAŁÓW!!! pierwsza runda to mecze w 4 grupach, w których jest po 4 zespoły, po pierwszej rundzie z każdej grupy odpada jeden zespół, a reszta jest łączona w grupy E (A+C) i F (B+D) no i zaczyna się runda play-off - grają każdy z każdym z zaliczeniem wyników z pierwszej rundy i potem od razu jest półfinał, a więc liczą się tylko drużyny, zajmujące w swoich grupach dwa pierwsze miejsca, które w półfinale zagrają na krzyż (1E vs. 2F i 2E vs. 1F)
siłą rzeczy więc, ktoś z trójki Rosja, Polska, Bułgaria odpadnie już po fazie play-off

osobiście obstawiam finał Polska - Rosja i oczywiście nasze zwycięstwo

a co do Stoewa - jeszcze nic nie wiadomo w sprawie Wlazłego ani Gruszki, więc niech on lepiej taki mądry nie będzie tym bardziej, że do kadry dołączyli Prygiel, Wika i Neroj, a żaden z nich nie jest 19-latkiem
nie rozumiem tylko po co nam 3 rozgrywający??

jeśli chodzi o Igłę - cóż, mnie też wydawało się, że na memoriale wypadł lepiej od Gacka, ale... taka była decyzja Lozano i ja ją szanuję zastanawiam się tylko, jak długo Krzysiek zamierza znosić fakt, że ciągle jest tym drugim? wszyscy wiedzą, że charakterek ma wybuchowy, więc wcale bym się nie zdziwiła, gdyby któregoś dnia wypiął się na kadrę... w końcu ile razy można słyszeć "nie jedziesz, Gato jest lepszy"...


PiJ mLEko! może urośniesz - rezultatów nie gwarantujemy, kasy nie zwracamy ;P=> http://pl.youtube.com/user/MediaMar...

Offline

 

#13 2007-08-24 17:57:10

lena

Użytkownik

10142725
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-08-17
Posty: 84
Punktów :   
WWW

Re: ME 2007

dla mnie, z całym szacunkiem dla Gata, Igła był zawsze najlepszym libero w Polsce. Fakt, zdarzały mu się gorsze mecze, ale to chyba nic nie znaczy. Szanuję Gacka, jest świetnym libero, ale czym odstaje Igła od Gacka?? Może tylko tym, ze jest bardziej wybuchowy. Jednak nie zauważyłam w jego zachowaniu czegoś, co oznaczałoby, że ma gdzieś kadre. Nie miał jakiś, że tak ujmę nie kultularnych zachowań czy coś. No, ale cóż... Decyzja Lozano.I od razu przytoczę kawałek wywiadu z siatki.org:
Po raz kolejny Krzysztof Ignaczak nie znalazł uznania w oczach Raula Lozano i to Piotr Gacek pojedzie do Moskwy. - Starałem się wykorzystać szanse, jakie otrzymywałem. Ale nie udało się - mówi siatkarz Asseco-Resovii Rzeszów.


Na Moskwie świat się nie kończy, ale pewnie pan zawiedziony, że nie pojedzie na wrześniowe ME?

Takiej decyzji można się było spodziewać. Trener Raul Lozano ma określoną wizję drużyny, wybrał Piotrka i trzeba uszanować tę decyzję. Starałem się wykorzystać szanse, jakie otrzymywałem. Nie udało się.


Nasza reprezentacja musi sobie najpierw wywalczyć awans do przyszłorocznych Igrzysk Olimpijskich. Chciałby pan zapewne zagrać w Pekinie?

Byłem już na jednej olimpiadzie wiem, że to wspaniała sprawa, wyjątkowa atmosfera i duch imprezy. Chciałbym pojechać na igrzyska, ale najpierw nasza drużyna musi się do nich zakwalifikować, a ja potem muszę sobie wywalczyć miejsce w tej drużynie, co wcale nie jest takie proste, a - jak mi się wydaje - moje szanse z roku na rok raczej maleją.


Ale na każde wezwanie reprezentacji kraju stawi sie pan bez szemrania?

Oczywiście, tak.


siatqwka.blog.onet.pl, arek-golas-wspomnienia.blog.onet.pl <-- zapraszam!
Wiele serc jedno bicie AZS ponad życie!! >>Mlekpol AZS Olsztyn<<
Gwardia Wrocław- sercu najbliższa

Offline

 

#14 2007-08-24 19:00:10

volleyballka

Moderator

1457339
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 215
Punktów :   

Re: ME 2007

ja nie twierdzę, że Igła ma gdzieś kadrę tylko, że któregoś dnia - tak zwyczajnie, zupełnie po ludzku - może mieć dość tej walki... zwłaszcza, że jak sam mówi, że jego szanse maleją a trener ma określoną wizję drużyny, i raz za razem wybiera Gacka - przecież każdego w końcu taka sytuacja by zniechęciła do dalszej walki


PiJ mLEko! może urośniesz - rezultatów nie gwarantujemy, kasy nie zwracamy ;P=> http://pl.youtube.com/user/MediaMar...

Offline

 

#15 2007-08-24 21:36:48

lena

Użytkownik

10142725
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-08-17
Posty: 84
Punktów :   
WWW

Re: ME 2007

ja i tak wole Igłę. i basta. mam również nadzieję, że będzie możliwość zabrania ze sobą dwóch libero- coś takiego szanowna FIVB wymyśliła. i będe happy


siatqwka.blog.onet.pl, arek-golas-wspomnienia.blog.onet.pl <-- zapraszam!
Wiele serc jedno bicie AZS ponad życie!! >>Mlekpol AZS Olsztyn<<
Gwardia Wrocław- sercu najbliższa

Offline

 
www.kibicpolski.pl zapraszamy :)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Leczenie kanałowe