Ogłoszenie

w ramach współpracy adminów z portalem sportowym chcemy zaprosić użytkowników na portal www.kibicpolski.pl WWW.KIBICPOLSKI.PL

#1 2007-11-19 18:54:14

jagna

Moderator

3276861
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 141
WWW

encyklopedia przypadków wszelakich ;)

proponuję jeszcze jeden wątek;p nie od dziś wiadomo, że gdyby złote medale dawane były za poczucie humoru, naszym siatkarzom zabrakłoby miejsca w gablocie. więc tutaj sytuacje nie z boisk, nie tylko kadzia, a wszystkich. cięte riposty, przyśpiewki i wszystko, czym panowie sypią na prawo i lewo.
jak tylko coś mi się przypomni, to napiszę;] tylko to ma zostać tutaj i tylko tutaj, bo nie sadze, zeby niektore z tych tekstow panowie chcieli upubliczniać.

na początek pioseneczka śniadaniowa (wymyślona o ile się nie mylę przez winiara;p) : "powieeedz, powiedz czemuuu wpier******* cały słoik dżemuuuu"

i grzesiek, po przyjeździe do spały: ooo a gdzie jest nasze ciacho (chyba nie muszę mowic, o kogo chodzilo;p)

podczas jednego z wyjazdów w ramach tegorocznej lś, kiedy łukasz żygadło zdecydowanie wyglądał na stremowanego i niewiele mu na boisku wychodziło: obok stołówki i windy wisi zawsze rozpiska całego dnia. 8- śniadanie, 9- trening itd. aż tu któregoś dnia pojawiły się nowe pozycje: 7:45- ziomal, wystawa do tyłu, 13:15- ziomal, trening relaksacyjny. a akurat na ten wyjazd załapał się ksiądz z misji olimpijskiej.
raul- kto to dopisuje?!
igła- ksiądz!
(igła i bąku oczywiscie:))

wyjazd na lotnisko. każdy miał przy sobie saszetkę, w której miał mieć schowany paszport. kierownik drużyny, wchodząc do autokaru kazał każdemu pomachac paszportem na znak jego posiadania;d bąku szuka. kieszenie. saszetka. jeszcze raz kieszenie, jeszcze raz saszetka. za nim siedział pliniu. zagląda mu przez ramię : no taaaak, kondomy są, a paszportu brak.

mś, japonia. raul zwołał zebranie i mówi, czego absolutnie nie wolno. pod żadnym pozorem nie wolno korzystać z basenu! a w tym momencie radosnym krokiem kroczy lekarz, z recznikiem pod pacha. skad wraca?? z basenu:))


"nie musimy klepać się po tyłkach(...)dla mnie, czy przeciwko mnie- mają wygrać!" -H.J.Wagner

Offline

 

#2 2007-11-20 19:41:16

alutka93

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 70
Punktów :   

Re: encyklopedia przypadków wszelakich ;)

xDD no powiem ci, że nieźle się uśmiałam xDD  tylko nie za bardzo wiem o kogo chodziło Grześkowi, no ale trudno xDD

Offline

 

#3 2007-11-20 23:58:37

volleyballka

Moderator

1457339
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 215
Punktów :   

Re: encyklopedia przypadków wszelakich ;)

to jasne jak słońce


PiJ mLEko! może urośniesz - rezultatów nie gwarantujemy, kasy nie zwracamy ;P=> http://pl.youtube.com/user/MediaMar...

Offline

 

#4 2007-11-21 16:18:37

alutka93

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 70
Punktów :   

Re: encyklopedia przypadków wszelakich ;)

no to najwidoczniej ja zamulam jak nigdy bo nie mam pojęcia xDD

Offline

 

#5 2007-11-21 18:45:26

jagna

Moderator

3276861
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 141
WWW

Re: encyklopedia przypadków wszelakich ;)

o kadzia:)

albo argentyna. po meczach pojechali sobie cokolwiek zobaczyc (o dziwo). jakaś preria, łąka, mało istotne. w każdym razie rosły tam ogromne kaktusy.

igła: Jacek, zrób mi zdjęcie, że niby siadam na tego kaktusa.
jacek: dobra, ale uważaj, żebyś naprawdę nie siadł.
.....
igła: ałaaaaaaaaaaa!
jacek: a nie mówiłem


"nie musimy klepać się po tyłkach(...)dla mnie, czy przeciwko mnie- mają wygrać!" -H.J.Wagner

Offline

 

#6 2007-11-21 20:05:02

alutka93

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 70
Punktów :   

Re: encyklopedia przypadków wszelakich ;)

ahaa... no to już wiem;)  dzieki

Offline

 

#7 2008-05-24 10:36:00

jagna

Moderator

3276861
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 141
WWW

Re: encyklopedia przypadków wszelakich ;)

wczorajszy mecz z węgrami (nie oglądałam wrrrrr), guma w kwadracie bawi się piłką, niestety zauważa to pan sędzia i gumę upomina. a ten udaje, że nie wie, o co chodzi i chowa piłke za siebie;d i dostaje kartkę;d nastepnie grusza zaczyna bic sedziemu brawo i...tez dostaje kartke;d widac powage i stopien trudnosci spotkania;d


"nie musimy klepać się po tyłkach(...)dla mnie, czy przeciwko mnie- mają wygrać!" -H.J.Wagner

Offline

 

#8 2008-05-25 08:29:51

Ewci@89

Użytkownik

7058967
Skąd: Porąbka (śląskie)
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 78
Punktów :   
WWW

Re: encyklopedia przypadków wszelakich ;)

sędzia był z Czech i zrobił czeski film....


"Siatkówka jest to fantastyczny sposób na życie, naprawdę. Jest to piękna przygoda, dająca wiele radości nie tylko tych sportowych"

Offline

 
www.kibicpolski.pl zapraszamy :)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
program do zmniejszania zdjęć