Ogłoszenie

w ramach współpracy adminów z portalem sportowym chcemy zaprosić użytkowników na portal www.kibicpolski.pl WWW.KIBICPOLSKI.PL

  • Index
  •  » ME
  •  » Mecze z udziałem Polaków

#46 2007-09-11 16:36:11

lena

Użytkownik

10142725
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-08-17
Posty: 84
Punktów :   
WWW

Re: Mecze z udziałem Polaków

Naprawdę się zastanawiam co Gacek robi na ME. Powoli zaczynałam się do niego przekonywać(co nie zmienia faktu, że naprawdę dobrze gra), a teraz mam mieszane uczucia, co do jego gry. Fakt- każdy może mieć słabsze dni, ale Gacek ma je cały czas na tych mistrzostwach.
Przegrana z Finami- tradycyjnie TRA-GE-DIA. Fakt- są troche czarnym koniem ME, ale no niesmak pozostaje. Do tej pory wygraliśmy mecz, co jak na naszych chłopaków jest troche nie bardzo.
Zobaczymy, co będzie w meczach z Włochami i bardzo silną Bułgarią. Bo narazie z taką grą naszych chłopków widzę to bardzo czarno.
Przykre jest to, że trzeba w taki sposób wypowiadać się o naszych panach .


siatqwka.blog.onet.pl, arek-golas-wspomnienia.blog.onet.pl <-- zapraszam!
Wiele serc jedno bicie AZS ponad życie!! >>Mlekpol AZS Olsztyn<<
Gwardia Wrocław- sercu najbliższa

Offline

 

#47 2007-09-11 17:25:45

kamcia_00

Użytkownik

status 5385037
9608059
Skąd: Przasnysz
Zarejestrowany: 2007-08-20
Posty: 38
Punktów :   
WWW

Re: Mecze z udziałem Polaków

Eh;( Nie ogladalam meczu w tv ale czytalam ze przegrali;( Mam nadzieje,ze chociaz jutro wygraja chonorowa;( Te ME to jest niewypal. ;(  Jesli nie wygramy chociaz jednego meczu w tej fazie to chlopcom zostanie ta swiadomosc ze zawiedli nas i moga sie zalamac...Ale mam nadzieje chociaz nie wiem na co.Szkoda tego medalu:( bo naprawde w tych ME to kompletna klapa.Nie wiem co tu robimy


www.mojswiat93.blog.onet.pl   <-------  wbijac;)  NASZE  ORZEŁKI^^ ;*

Offline

 

#48 2007-09-11 18:15:12

KlauDi

Administrator

9144003
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2007-08-03
Posty: 299
Punktów :   

Re: Mecze z udziałem Polaków

No coz przykro sie na to patrzy. Jest tak jak Plina powiedzial i oni i my(kibice) przyzwyczailismy sie do wygrywania i kiedy przyszly porazki nie umiemy sobie z tym poradzic. Najgorsze ze tak naprawde nie wiadomo w czym tkwi problem ;/
A jak tak na nich patrze to wygladaja jakby im nie zalezalo spuszczaja glowy patrza po sobie szukajac winnego:/ taka druzyna nie zdobywa mistrzostwa:( jeszcze dzisiaj jak sie Guma wypowiadal taki smutny zalamany to az lza sie w oku zakrecila... teraz  musza zmienic troche cele do tej pory celem byl medal teraz cel to wejscie do osemki i mam nadzieje ze to sie uda
Ehh nasi powinni Bogu dziekowac za takich kibicow, ktorzy sie z nimi ciesza po wygranych i placza po porazkach mysle tu oczywiscie o PRAWDZIWYCH kibicach bo na naszym forum tylko tacy sa I jeszcze nas po stopach calowac ;p Ja tam jestem z nimi czy beda na pierwszym czy ostatnim miejscu

Offline

 

#49 2007-09-11 18:17:22

lena

Użytkownik

10142725
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-08-17
Posty: 84
Punktów :   
WWW

Re: Mecze z udziałem Polaków

teraz trzeba pokazać chłopakom, że jesteśmy z nimi. i tak jak klauDi napisała- też jestem z chłopakami niezależnie od tego, które miejsce zajmą


siatqwka.blog.onet.pl, arek-golas-wspomnienia.blog.onet.pl <-- zapraszam!
Wiele serc jedno bicie AZS ponad życie!! >>Mlekpol AZS Olsztyn<<
Gwardia Wrocław- sercu najbliższa

Offline

 

#50 2007-09-11 18:27:37

alutka93

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 70
Punktów :   

Re: Mecze z udziałem Polaków

popieram lenę...

--------

do boju Orzełki!

Offline

 

#51 2007-09-12 11:09:06

jagna

Moderator

3276861
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 141
WWW

Re: Mecze z udziałem Polaków

po raz kolejny przegraloiśmy przyjęciem i atakiem. niekonczone kontry, tragoicznie słaby gacek, fatalny świder i guma, który przez takie przyjęcie nie może uruchomić środka, nie może zagrać krótkiej, nie mówiąc już o przesuniętej krótkiej, czy jakiejkolwiek innej grze kombinacyjnej. i to tyle w kwestii tego meczu.
bardzo chcialam, zeby na mojej scianie, obok innych pamiatek i nagrod zawisło trofeum ME. tak sie niestety nie stanie. Wiem, że grali fatalnie. Wiem, że może wygladac na to, że nie sa przygotowani (co nie jest prawda). Wiem, że zawiedli. Ale uwierzcie, że kibice sprzed tv nie są w stanie wyobrazić sobie, co przeżywają teraz Oni i ich bliscy, którzy mają już dosc odpowiadania na pytania "co sie z nimi stalo?!" i sluchania komentarzy mądrych inaczej dziennikarzy w stylu, że kompromitacja, że wstyd, że do dupy przygotowani, że wypad, że koniec. a co oni do jasnej cholery wiedza o przygotowaniach?! jak było dobrze, włazili im do dupy bez mydła. byli chwałą narodową. teraz są zakałą, a dziennikarze, którzy wystarczająco namieszali jeszcze przed ME znowu urastają do rangi co najmniej trenerskiej. dlatego też napisałam wczoraj chłopakom, nie kawalek zlotej blachy jest najwazniejszy, a walka. i jesli nie dorosli to wygrywania, to niech przynajmniej na koniec pokaza, ze maja jaja. a najwierniejsi kibice i tak sa z nimi. odzew był taki "dzieki bardzo. takie slowa sa nam potrzebne. a jaja mamy i mamy zamiar pokazac je bulgarom i wlochom". I to by bylo na tyle;)


"nie musimy klepać się po tyłkach(...)dla mnie, czy przeciwko mnie- mają wygrać!" -H.J.Wagner

Offline

 

#52 2007-09-12 11:21:04

baelka

Moderator

3197931
Skąd: 180 km na wschód od stolicy
Zarejestrowany: 2007-08-24
Posty: 129
Punktów :   

Re: Mecze z udziałem Polaków

Tak mi to nie daje spokoju, wszyscy teraz o tym honorze mówią- że teraz to już trzeba wygrać i z Bułgarią i z Włochami, żeby go nie stracić. To znaczy że jak przegrają to nie mają honoru? Bzdura!!Mogą się tak spiąć tym myśleniem że przegrają, a wtedy to już w ogóle- dramat na całego. Nie wiem, ale wydaje mi się że chłopakom to akurat ambicji nie brakuje. I teraz co, mają sobie udowodnić że jednak nie zniknęła? A co się takiego stało że nagle ją stracili? Przegrali mecze ze słabszymi przeciwnikami? Przecież nie od wczoraj grają, w jednym tygodniu grali dobrze, a za tydzień przegrywają prawie wszystko co mogą? Co to ma być? Naprawdę, przyznam się szczerze- nie rozumiem tego. Nie rozumiem że jak jednen gra źle, to za chwilę wszystko się sypie? Wiem, wiem- nie mówcie mi że w siatkówce każdy element jest ważny. Wiem to. Ale wcześniej jakoś tego nie widziałam. Jak coś nie działało, to przez moment, dłuższy, krótszy, ale moment. A teraz co? I jeszcze Szymański twierdzi,że jest słabszym zawodnikiem od Wlazłego. Co to ma być? Jasne, trzeba sobie zdawać sprawę ze swoich braków, ale takie podejście jest wg. mnie nie do przyjęcia. Każdy zawodnik jest ważny i każdy potrzebny, jak by tak nie było- nie miałby powołania przecież.
Jasne, przegrali te ME. Ale nie są przegrani. Stać ich na dużo, ja w to wierzę. Chyba za bardzo się do tych wygranych przyzwyczailiśmy. Tak to jest.

Offline

 

#53 2007-09-12 18:10:30

kamcia_00

Użytkownik

status 5385037
9608059
Skąd: Przasnysz
Zarejestrowany: 2007-08-20
Posty: 38
Punktów :   
WWW

Re: Mecze z udziałem Polaków

Zabraklo szczescia...Dzis gralismy calkiem niezle 4 i 5 set moim zdaniem byl super,zatrzymywalismy Bułgarów blokiem.Bardzo dobrze gral Robert Prygiel,byl najlepszym ogniwem w calym tym meczu.Wiec co zawiodlo?Na poczatku meczu oczywiscie(jak zwykle) obrona i to,ze psulismy duzo zagrywek.W 3 secie zaczelismy przyjmowac pewniej i gra byla lepsza.Pod koniec tie breka zaczelismy popelniac bledy i niestety przegralosmy.Poprostu zabraklo szczescia.Ale i tak ciesze sie,ze chlopcy pokazali,ze nie zapomnieli jak sie gra.Nadal wierze w nich,ze wygraja jutro i nie pojada przegrani do domow,bo dla mnie zawsze sa wygranymi...


www.mojswiat93.blog.onet.pl   <-------  wbijac;)  NASZE  ORZEŁKI^^ ;*

Offline

 

#54 2007-09-12 18:19:33

KlauDi

Administrator

9144003
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2007-08-03
Posty: 299
Punktów :   

Re: Mecze z udziałem Polaków

Dzisiaj widac bylo ze im zalezy bo w sumie co mieli do stracenia? No i co ze przegrali ale walczyli widac ich bylo na boisku. Ja jestem naprawde zadowolona z tego co ogladalam bo przeciez mogliby sobie odpuscic powiedziec sobie ze to nie ma sensu ale wyszli i walczyli:) W sumie to nawet zadowolona bylam nie tyle z tego ze ladnie grali co z tego ze sie usmiechali:)Piotrek przepraszal kibicow. Ja powiem tylko tyle prawdziwych kibicow nie trzeba przepraszac. 
I tak jak jagna napisala tak naprawde nikt oprocz nich samych nie wie ile pracy i sil wkladaja w siatkowke. Przyznam ze sama tez nieraz wsciekalam sie przed telewizorem ( i pewnie jeszcze bede) ze Kadziewicz to zepsul a Zagumny mogl zrobic tak a nie inaczej ale jak sie zastanowie to zawsze dochodze do tego samego wniosku kazdy z nich zawsze robi cos najlepiej jak na dany moment potrafi.
Nie moge pojac tylko jednego co by nie powiedzieli to jest zle jak powiedza ze nie bylo tak zle itp to jest ze sie tlumacza jak mowia ze bylo beznadziejnie to ze slabi sa jak nic nie powiedza to ze sa gwiazdy... nie rozumiem;/
Juz wczesniej pisalam jestem z nimi czy wygrywaja czy przegrywaja i nie obchodzi mnie co inni o tym mysla. I sie ciagle zastanawiam co oni takiego w sobie maja ze w ogien bym za nimi poszla...
No to sie wygadalam ;p

Offline

 

#55 2007-09-12 18:28:33

lena

Użytkownik

10142725
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-08-17
Posty: 84
Punktów :   
WWW

Re: Mecze z udziałem Polaków

Dzisiaj zagrali naprawdę nieźle. 4 i 5 set- super. Szkoda tylko, że momentami głupio traciliśmy pkt.

Tak nawiązując do wypowiedzi Jagny. W*urwia mnie to całe p*ierdolenie, że są nieprzygotowani. Gadanie jaką to oni nie są zakałą. Poprostu żal d*pe ściska . Najważniejsze jest to, żeby im teraz pomóc.
Fakt- nie wyszły im te ME, ale to nie do tych dziennikarzy, którzy nazywają się ekspertami jest to, żeby oceniać co wyszło, a co nie. Achh...


siatqwka.blog.onet.pl, arek-golas-wspomnienia.blog.onet.pl <-- zapraszam!
Wiele serc jedno bicie AZS ponad życie!! >>Mlekpol AZS Olsztyn<<
Gwardia Wrocław- sercu najbliższa

Offline

 

#56 2007-09-14 18:38:24

pipek

Administrator

8995643
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2007-08-03
Posty: 193
Punktów :   
WWW

Re: Mecze z udziałem Polaków

KlauDi napisał:

Dzisiaj widac bylo ze im zalezy bo w sumie co mieli do stracenia? No i co ze przegrali ale walczyli widac ich bylo na boisku. Ja jestem naprawde zadowolona z tego co ogladalam bo przeciez mogliby sobie odpuscic powiedziec sobie ze to nie ma sensu ale wyszli i walczyli:) W sumie to nawet zadowolona bylam nie tyle z tego ze ladnie grali co z tego ze sie usmiechali:)Piotrek przepraszal kibicow. Ja powiem tylko tyle prawdziwych kibicow nie trzeba przepraszac. 
I tak jak jagna napisala tak naprawde nikt oprocz nich samych nie wie ile pracy i sil wkladaja w siatkowke. Przyznam ze sama tez nieraz wsciekalam sie przed telewizorem ( i pewnie jeszcze bede) ze Kadziewicz to zepsul a Zagumny mogl zrobic tak a nie inaczej ale jak sie zastanowie to zawsze dochodze do tego samego wniosku kazdy z nich zawsze robi cos najlepiej jak na dany moment potrafi.
Nie moge pojac tylko jednego co by nie powiedzieli to jest zle jak powiedza ze nie bylo tak zle itp to jest ze sie tlumacza jak mowia ze bylo beznadziejnie to ze slabi sa jak nic nie powiedza to ze sa gwiazdy... nie rozumiem;/
Juz wczesniej pisalam jestem z nimi czy wygrywaja czy przegrywaja i nie obchodzi mnie co inni o tym mysla. I sie ciagle zastanawiam co oni takiego w sobie maja ze w ogien bym za nimi poszla...
No to sie wygadalam ;p

zgadzam sie w zupelnosci strasznie mnie cieszylo to ze nie odpuscili walczyli ile mogli dla siebie i dla ludzi, prawdziwych kibicow, ktorych przepraszac nie musza, bo ich rozumieja i zawsze sa z nimi
w takich sytuacjach jak teraz poznaje sie prawdziwych kibicow a nie jakis idiotow wielki fanow siatki na nich najezdzajacych czy dziennikarzy ktorzy siedza sobie gdzies nie wiedzac nic o nich o ich pracy trudzie tym co przezywaja i pisza teraz ze klapa ze tu zle tam niedobrze. chlopaki nie przejmujcie sie my zawsze jestesmy z wami i jeszcze pokazecie co znaczy polska reprezentacja

Offline

 

#57 2007-09-15 09:07:37

karola16

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-08-07
Posty: 27
Punktów :   

Re: Mecze z udziałem Polaków

trudno te ME nie poszly nam zbyt dobrze,ale tez nie  mielismy calego sqadu zabraklo nam piotrka gruszki i mariusza wlazlego..
ale bedzie jeszcze wiele meczow wygranych naszej reprezentacji,i my kibice bedziemy mieli jeszcze wiele okazji zeby powydzierac nasze gardełka ze szczescia


stand up for the chempions...stand up!

Offline

 

#58 2007-09-17 12:40:35

jagna

Moderator

3276861
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 141
WWW

Re: Mecze z udziałem Polaków

no nie poszły te ME, fakt;) i to nie tylko w kwestii wyniku, ale to zostawmy. graliśmy słabo, przyczyn jest wiele, niewarto o nich tutaj dyskutować, teraz trzeba się sprężyć i awansować na igrzyska.


"nie musimy klepać się po tyłkach(...)dla mnie, czy przeciwko mnie- mają wygrać!" -H.J.Wagner

Offline

 
  • Index
  •  » ME
  •  » Mecze z udziałem Polaków
www.kibicpolski.pl zapraszamy :)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
program do zmniejszania zdjęć