Ogłoszenie

w ramach współpracy adminów z portalem sportowym chcemy zaprosić użytkowników na portal www.kibicpolski.pl WWW.KIBICPOLSKI.PL

#31 2007-12-21 17:36:23

KlauDi

Administrator

9144003
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2007-08-03
Posty: 299
Punktów :   

Re: Wspomnienia wciąż żywe...

No tu prawda tak jak baelka pisze niewazne czy jestes "zwyklym" czlowiekiem czy gwiazda prawo jest dla wszystkich rowne. Co do Agi to na prawde moj szacunek ma, niekazdego by bylo stac na to zeby sie dobrowolnie poddac karze z reszta dla niej wyrok to zadna kara w porownaniu z tym ze stracila najblizsza jej osobe... Nie rozumiem tez ludzi, ktorzy mowia ze powinna siedziec ze to jej wina i wogole przeciez nie zrobila tego z premedytacja nie chciala tego pewnie jej sie nawet nie snilo ze cos takiego sie moze stac a tu zalosni ludzie zrobia wszystko by tylko ja jak najbardziej oczernic;/ Arkowi zycia ani zadne gadanie ani nic innego juz nie wroci ale zawsze trzeba pamietac...

Offline

 

#32 2008-05-10 09:45:54

jagna

Moderator

3276861
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 141
WWW

Re: Wspomnienia wciąż żywe...

dzisiaj Arek obchodziłby swoje 27 urodziny...[*] Kolejny raz życzenia osobiście złożył mu Hubert Wagner...


"nie musimy klepać się po tyłkach(...)dla mnie, czy przeciwko mnie- mają wygrać!" -H.J.Wagner

Offline

 
www.kibicpolski.pl zapraszamy :)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Leczenie kanałowe