Ogłoszenie

w ramach współpracy adminów z portalem sportowym chcemy zaprosić użytkowników na portal www.kibicpolski.pl WWW.KIBICPOLSKI.PL

#31 2007-09-03 17:12:49

volleyballka

Moderator

1457339
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 215
Punktów :   

Re: Tournoi de France

KlauDi napisał:

Tu sie zgadzam z jagna Kadziu i Plina faktycznie zasluguja na pochwale.

Plina ok, ale Kadziu?? Prawie w ogóle nie widoczny na boisku, Prygiel wchodził za niego na zagrywkę... jedynie bloku czasem błysnął...


KlauDi napisał:

Atak jest moim zdanie na niezlym poziomie zagrywka tez. Nie zdarzaja nam sie tak czesto przestoje gdzie w jednym ustawieniu tracimy mase punktow - to cieszy bo widac ze pracuja. Ogolnie gra stoi na dobrym poziomie, chociaz wiemy ze nikt sie nie zadowoli okresleniem 'dobrze' I mysle ze wszyscy czekamy na cos lepszego:) ja poki co trwam w duuuzym optymizmie Byle do ME...

atak rzeczywiście dobry - Grzesiek z meczu na mecz grał lepiej, do tego jeszcze Winiar i Świder - damy radę, nawet bez Wlazłego ;P
mnie najbardziej cieszy, że wreszcie zdobywamy punkty blokiem i zagrywką błędów też niewiele i przestojów - odpukać - też nie widać... myślę, że będzie dobrze :]


PiJ mLEko! może urośniesz - rezultatów nie gwarantujemy, kasy nie zwracamy ;P=> http://pl.youtube.com/user/MediaMar...

Offline

 
www.kibicpolski.pl zapraszamy :)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Leczenie kanałowe