Ogłoszenie

w ramach współpracy adminów z portalem sportowym chcemy zaprosić użytkowników na portal www.kibicpolski.pl WWW.KIBICPOLSKI.PL

#31 2007-08-26 18:48:11

lena

Użytkownik

10142725
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-08-17
Posty: 84
Punktów :   
WWW

Re: O nas

póki co- mała szansa Jagna . możesz narazie czuć się spokojna(jeśli wogóle dojdzie to do skutku, bo narazie są to takie małe żart)


siatqwka.blog.onet.pl, arek-golas-wspomnienia.blog.onet.pl <-- zapraszam!
Wiele serc jedno bicie AZS ponad życie!! >>Mlekpol AZS Olsztyn<<
Gwardia Wrocław- sercu najbliższa

Offline

 

#32 2007-09-26 18:06:48

ela_mm

Nowy użytkownik

Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2007-09-26
Posty: 8
Punktów :   

Re: O nas

lena napisał:

to ja wywiady- aaa... mój żywiołł

Ja też to lubię...
No prosze jakie daleko idące plany:) hehehhe
Jak widze wszystko już obstawione, ale jak wasza firma będzie się rozwijać to będa potrzebni nowi ludzie... jestem pierwsza w kolejce hehhehehe

A teraz coś jeszcze o mnie. Nie spodziewajcie się jakis sensacyjnych informacji... nic w tym stylu jestem normalną dziewczyną, która od dawna interesuje się siatkówką i w ogóle sportem, czasem lubi pobawić się w dziennikarza. No może nie taką zupełnie normalną, bo siatkówka to poważna choroba, na którą nie ma lekarstwa- chyba cos o tym wiecie? Jestem zwolenniczką dobrej książki, ale i filmu. Chodze do trzeciej klasy gimnazjum (koło Rzeszowa).
pozdrawiam i myślę, że będzie nam się miło dyskutowało


"Siatkówka jest to fantastyczny sposób na życie, naprawdę. Jest to piękna przygoda, dająca wiele radości nie tylko tych sportowych"
Ł. Kadziewicz

Offline

 

#33 2007-09-28 15:53:14

Sylwia

Nowy użytkownik

Skąd: Pomorze
Zarejestrowany: 2007-09-27
Posty: 4
Punktów :   
WWW

Re: O nas

Hej!
Jestem tu zalogowana dopiero od wczoraj, więć sie przedstawię:)
Mam na imię Sylwia i jestem z małego miesteczka leżącego na Pomorzu, mam 15 lat:) Lubię grać w siatkowkę i słuchać muzyczki:D Jak zawsze kibicuje naszym reprezentantom

Offline

 

#34 2007-12-09 19:57:03

Mila

Użytkownik

8359548
Skąd: k.Krakowa:)
Zarejestrowany: 2007-08-18
Posty: 22
Punktów :   
WWW

Re: O nas

No więc Hello Widzę,że się nie przedstawiałam ,a jestem tu już zalogowana od wakacji
Mam na imię Kamila , mieszkam niedaleko Krakowa Siatkówkę oglądam od jakiś 3 lat,a kocham od 2 Uwielbiam książki,muzykę(Dżem i Happysad), filmy i seriale(niestety ). No i chodzę sobie do 1 kl. LO
Chyba tyle o mnie
Pozdrawiam

Offline

 

#35 2007-12-23 11:42:28

alutka93

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 70
Punktów :   

Re: O nas

nie wiedziałam gdzie, więc  napiszę tutaj
a więc, życzę Wam wspaniałych świąt spędzonych w gronie najbliższych, bogatego Gwiazdora , zdrowia pogody ducha i oczywiście żebyśmy wszyscy mieli jak najwięcej radości z gry naszych Orzełków

Offline

 

#36 2008-07-28 11:50:24

Ewci@89

Użytkownik

7058967
Skąd: Porąbka (śląskie)
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 78
Punktów :   
WWW

Re: O nas

mam wielka prośbę - biorę udział w konkursie Liga Światowa 2008 - Okiem kibica na stronce reprezentacja.net i prosiła bym o oddawanie głosów na moje zdjęcie  "Kadziu i piłeczka" . tu jest link http://www.reprezentacja.net/siatkowka/ … em_kibica/
jak by ktoś miał problem ze znalezieniem zdjęcia to jest pierwsze w trzecim rzędzie od góry. Była bym bardzo wdzięczna za głosy. Pozdrowiona dla wszystkich


"Siatkówka jest to fantastyczny sposób na życie, naprawdę. Jest to piękna przygoda, dająca wiele radości nie tylko tych sportowych"

Offline

 
www.kibicpolski.pl zapraszamy :)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Leczenie kanałowe