Ogłoszenie

w ramach współpracy adminów z portalem sportowym chcemy zaprosić użytkowników na portal www.kibicpolski.pl WWW.KIBICPOLSKI.PL

#31 2008-03-28 18:01:23

KlauDi

Administrator

9144003
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2007-08-03
Posty: 299
Punktów :   

Re: LŚ 2008

volleyballka napisał:

powiedzmy sobie szczerze, że po Pekinie ten wspaniały rocznik 77/78 prędzej czy później, ale jednak zacznie żegnać się z kadrą

Wlasnie ;( ja sobie tego nie wyobrazam za bardzo sie do nich przyzwyczailam, jak jeden nie jedzie to jestem w stanie to zaakceptowac, ale jak nagle ich nie bedzie pieciu to juz bedzie luka;/ przynajmniej jak dla mnie, wiem ze to kiedys nadejdzie i bedzie mi wtedy smutno:(

volleyballka napisał:

(...)trenerzy reprezentacji postanowili, że 12 z nich będzie jeździło na mecze ze Świderkiem, a pozostała siódemka - ci najbardziej zmęczeni i kontuzjowani - zostaną w Spale razem z Lozano (...)

tez o tym slyszalam ale nie ze trenerzy tak postanowili tylko ze mozna by bylo to im zasugerowac heh jak widac media rozne rzeczy mowia;p najlepiej gdyby ktorys z naszych trenerow to osobiscie powiedzial w telewizji jeszcze;p;p;p ale to by bylo fajne rozwiazanie

Offline

 

#32 2008-03-28 19:22:51

volleyballka

Moderator

1457339
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 215
Punktów :   

Re: LŚ 2008

no ja też nie mogę sobie tego wyobrazić, ale... taka kolej rzeczy i trzeba się z tym pogodzić

lepszego pomysłu co do rozgrywania tegorocznej LS być nie mogło ;] ja mam nadzieję, że to sprawdzona wiadomość, a nie domysły dziennikarzy,  w każdym razie podpisuję się pod takim rozwiązaniem obiema rękami i nogami ^^


PiJ mLEko! może urośniesz - rezultatów nie gwarantujemy, kasy nie zwracamy ;P=> http://pl.youtube.com/user/MediaMar...

Offline

 

#33 2008-03-28 19:30:50

alutka93

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 70
Punktów :   

Re: LŚ 2008

ja też uważam, że byłoby to najlepsze rozwiązanie... chociaż znając nasze media, można się wszystkiego spodziewac, więc lepiej poczekajmy do oficjalnego ogłoszenia decyzji

Offline

 

#34 2008-04-21 17:10:24

jagna

Moderator

3276861
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 141
WWW

Re: LŚ 2008

hehe możliwych rozwiązań prasa podawala juz 23456 co najmniej. a i tak wszystko zależy od Lozano. osobiście uważam, że faze grupowa powinien rozgrywać tak zwany drugi skład, bo w takiej grupie spokojnie by sobie poradzili. tu już nie chodzi o same mecze (chociaz ryzyko niepotrzebych kontuzji oczywiscie istnieje) a głównie o mordercze podróże i CZAS CZAS CZAS, którego w tym sezonie kadra nie ma.


"nie musimy klepać się po tyłkach(...)dla mnie, czy przeciwko mnie- mają wygrać!" -H.J.Wagner

Offline

 

#35 2008-05-01 10:05:43

Ewci@89

Użytkownik

7058967
Skąd: Porąbka (śląskie)
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 78
Punktów :   
WWW

Re: LŚ 2008

19 na LŚ:

Rozgrywający:
Paweł Zagumny, Łukasz Żygadło, Paweł Woicki;
Przyjmujący:
Piotr Gruszka, Michał Winiarski, Krzysztof Gierczyński, Marcin Wika, Sebastian Świderski, Bartosz Kurek, Zbigniew Bartman, Michał Bąkiewicz;
Atakujący:
Mariusz Wlazły;
Środkowi:
Daniel Pliński, Wojciech Grzyb, Marcin Możdżonek, Łukasz Kadziewicz, Piotr Nowakowski;
Libero:
Krzysztof Ignaczak, Piotr Gacek.


"Siatkówka jest to fantastyczny sposób na życie, naprawdę. Jest to piękna przygoda, dająca wiele radości nie tylko tych sportowych"

Offline

 

#36 2008-05-02 11:49:52

alutka93

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 70
Punktów :   

Re: LŚ 2008

mi w tej kadrze tylko jednej osoby brakuje, a mianowicie Roberta Szczerbaniuka!... nie mam pojęcie czemu Lozano nie chce go powołac -.- przecież to oczywiste, że jest o wiele lepszy od Grzyba, Możdżonka czy Nowakowskiego, no ale cóż...

Offline

 

#37 2008-05-03 12:50:37

Summer

Nowy użytkownik

Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 2007-10-28
Posty: 7
Punktów :   

Re: LŚ 2008

A mi jeszcze Gela albo jakiegoś innego atakującego (tylko kogo...?). No ale mam nadzieję, że Lozano wie, co robi.

Offline

 

#38 2008-05-05 19:47:18

jagna

Moderator

3276861
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 141
WWW

Re: LŚ 2008

alutka- no niekoniecznie takie oczywiste. to, że nieźle zakończył sezon, o niczym nie świadczy. praca w reprezentacji zdecydowanie różni się od ligowej i jeśli ktoś zwyczajnie nie da rady trenować i grać na maxa cały kadrowy sezon a można go kimś zastąpić, to należy tak właśnie zrobić


"nie musimy klepać się po tyłkach(...)dla mnie, czy przeciwko mnie- mają wygrać!" -H.J.Wagner

Offline

 

#39 2008-05-07 21:13:09

volleyballka

Moderator

1457339
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 215
Punktów :   

Re: LŚ 2008

zgadzam się z Summer, że drugi atakujący (czytaj: Prygiel) byłby wskazany i co do Benka też się zgadzam - wyraził chęć gry (przynajmniej tak donosiła prasa) w kadrze, jest doświadczony, wyraźnie w formie (drugą młodość chyba przeżywa ) i byłby z niego zdecydowanie większy pożytek niż z Grzyba czy Możdżona

co do Nowakowskiego - dobrze, że Raul daje szansę młodzieży, nie czarujmy się Pliński ma już 30 na karku, Kadziu za chwilę też - świeża krew mile widziana ;]

ot, to moje skromne zdanie w tym temacie  ^^


PiJ mLEko! może urośniesz - rezultatów nie gwarantujemy, kasy nie zwracamy ;P=> http://pl.youtube.com/user/MediaMar...

Offline

 

#40 2008-06-14 12:05:06

baelka

Moderator

3197931
Skąd: 180 km na wschód od stolicy
Zarejestrowany: 2007-08-24
Posty: 129
Punktów :   

Re: LŚ 2008

Polska - Egipt 2:3, muszę przyznać że oglądałam te spotkanie jednym okiem, ale jedno co dało się zauważyć to duże nierówności w grze.
Jakiś komentarz?

Offline

 

#41 2008-06-16 01:45:55

volleyballka

Moderator

1457339
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 215
Punktów :   

Re: LŚ 2008

baelka napisał:

Jakiś komentarz?

owszem
K A T A S T R O F A ; P

A tak poważnie - miał być spacerek, nawet dla naszych rezerw, a okazało się zupełnie co innego. Miałam wrażenie, że chcieli wygrać (jeśli w ogóle myśleli o wygranej) jak najmniejszym nakładem energii. I w sumie się nie dziwię - w końcu LŚ nie jest imprezą nr 1 w tym roku; )
Jeśli chodzi o przebieg spotkania - pierwszego seta lepiej zostawić bez komentarza, bo nie wychodziło nam w nim totalnie nic, drugiego wygraliśmy przede wszystkim dzięki serii błędów Egipcjan, w trzecim nasi rywale już tak wiele błędów nie popełniali więc było goręcej, czwarty - ośmielę się stwierdzić, że gdyby Żygadło przebywał w tej partii na boisku nieco krócej, to może udałoby się wygrać i zakończyć spotkanie na naszą korzyść, w piątej partii prawie do samego końca walka punkt za punkt - gdyby nie dwie pomyłki pani sędziny, która niewiadomo gdzie dopatrzyła się polskiego bloku, byłyby 2 punkty przewagi, które przy dobrym wietrze może udałoby się dowieść do końca; )
Patrząc na statystyki można stwierdzić, że przegraliśmy, bo byliśmy gorsi siatkarsko. Egipcjanie popełnili wprawdzie więcej błędów, ale nadrabiali to dobrym atakiem, a przede wszystkim skutecznym blokiem. Ich mocne zagrywki też dały nam się we znaki - kilka razy traciliśmy punkty seriami...
Słabo wypadliśmy w ataku - skuteczność naszych w tym elemencie to ok. 48% przy 57% Egiptu, w bloku (to chyba nasza największa bolączka na dzień dzisiejszy) 13:6 dla naszych rywali! Jedyne za co można pochwalić dziś biało-czerwonych to w miarę regularna zagrywka, która przełożyła się na 8 asów serwisowych

Teraz personalnie:

Gierek - jak dla mnie MVP 17 pkt/29 ataków, do tego 2 bloki i 1 as - bardzo dobry wynik, w sumie on  ciągnął naszą grę

Wika - słabo widoczny i na tym poprzestanę

Gruszka - 12/35... skuteczność ok. 34% nie przekonuje mnie, tak jak zresztą samo granie naszego kaptana na pozycji atakującego
Prygiel wróć!!!

Kadziu - błysnął chłopak w polu zagrywki, zanotował na swoim koncie 4 asy, do tego 2 bloki i 4 (zaledwie!) ataki

Nowakowski - nie udał mu się ten mecz zupełnie - rozegrał 2 sety i zdobył zaledwie 2 punkty

Grzyb - no i co ja mam powiedzieć? nie powalił mnie na kolana niczym nadzwyczajnym i chyba wcale nie był lepszy od Nowakowskiego...

Gacek - miał kilka świetnych akcji, ale czy to poziom z MŚ? nie wydaje mi się

Bartman - nie mogłam się doczekać, kiedy w końcu Raul wpuści chłopaka na boisko, a jak już się doczekałam (w połowie 4 seta!) to się okazało, że Żygadło jakoś nie ma ochoty mu piłki wystawiać całe szczęście wrócił Woicki i Bartman od razu dostał 2 (a może nawet 3) piłki od Małego i skończył Myślę, że wskazane byłoby, żeby kiedyś wyszedł w pierwszej "6"

Kurek - z niezłej strony się pokazał, zwłaszcza wchodząc na zmiany, w ataku 6/9, w polu zagrywki też ręki nie wstrzymywał... jego też do wyjściowego składu - skoro LŚ traktowana jest treningowo, to ogrywajmy młodzież ile się da

Bąku - cóż, trudno cokolwiek powiedzieć, bo chłopak pojawił się na chwilę w pierwszej partii, nie błysnął niczym specjalnym

Żygadło - trochę mnie rozczarował, zwłaszcza w czwartej partii, gdy uparcie wystawiał do Gruszki jak dla mnie Mały wypadł zdecydowanie lepiej, choć również bez fajerwerków.

I to tyle póki co, bo w sumie nie ma się o czym rozpisywać; )

To wszystko oczywiście o meczu nr 1, o drugim spotkaniu nie będę pisać, bo po drugim (KATASTROFALNYM secie, gdzie nasi dosłownie stali i patrzyli jak piłka im w boisko wpada) jakoś tak... przysnęło mi się jak się obudziłam, to już po meczu było, więc powiem tylko, że najważniejsze, że wygrali, bo by ich media rozszarpały ;P

aaa! i przy okazji - w Chinach Grzyba i Bąka zastąpią Wlazły i Pliński


PiJ mLEko! może urośniesz - rezultatów nie gwarantujemy, kasy nie zwracamy ;P=> http://pl.youtube.com/user/MediaMar...

Offline

 
www.kibicpolski.pl zapraszamy :)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Leczenie kanałowe