Ogłoszenie

w ramach współpracy adminów z portalem sportowym chcemy zaprosić użytkowników na portal www.kibicpolski.pl WWW.KIBICPOLSKI.PL

#46 2008-05-16 20:12:30

baelka

Moderator

3197931
Skąd: 180 km na wschód od stolicy
Zarejestrowany: 2007-08-24
Posty: 129
Punktów :   

Re: Memoriał Huberta Wagnera

I po pierwszym meczu. Ciekawie było oglądać mecz w tak egzotycznym dla kibica reprezentacji składzie:-) Było spokojnie, ale i przeciwnik niezbyt wymagający. Aby tak dalej.

Offline

 

#47 2008-05-17 10:23:05

jagna

Moderator

3276861
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 141
WWW

Re: Memoriał Huberta Wagnera

no fakt, czarnogórcy nie postawili poprzeczki za wysoko. ale, jak sami mówią, chcą zająć drugie miejsce i wiedzieli, że z polską szans nie mają (swoją drogą dziwne podejście, ale wlasciwie im sie nie dziwie). a my...no coz, brawa za wygrana, szczegolnie tak ekspeymentalnym skladem. dobra obrona(chociaz to nie bylo trudne;d), konktry średnio, ale nie ma co narzekać i dyskutować. było dobrze:) ważne, że szybkie 3:0


"nie musimy klepać się po tyłkach(...)dla mnie, czy przeciwko mnie- mają wygrać!" -H.J.Wagner

Offline

 

#48 2008-05-18 22:02:39

baelka

Moderator

3197931
Skąd: 180 km na wschód od stolicy
Zarejestrowany: 2007-08-24
Posty: 129
Punktów :   

Re: Memoriał Huberta Wagnera

Wszystkie mecze wygrane, ale tak przecież miało być:-) Kto oglądał ten widział co grało a co nie, ale wszystko jest do naprawienia przecież. Nie o jakieś oszałamiające zwycięstwa tutaj chodziło, z tego co wyczytałam, ale o sprawdzenie. I to się chyba udało. Będzie co analizować.
Ktoś mi wyjaśni, teraz będzie druga część tych eliminacji, tak? Co się liczy by do ME awansować? Ilość punktów, miejsce?

Offline

 

#49 2008-05-19 17:12:29

Summer

Nowy użytkownik

Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 2007-10-28
Posty: 7
Punktów :   

Re: Memoriał Huberta Wagnera

W tym tygodniu w Tallinie druga część eliminacji. Grają te same zespoły, punkty są dodawane. Pierwsza drużyna awansuje bezpośrednio do ME, a druga będzie miała szansę w barażach :]
Polska nie powinna mieć problemu z awansem

Po Memoriale wrażenia takie sobie, ale jest jeszcze trochę czasu na dojście do optymalnej formy. Pozytywne wrażenie zostawili na mnie głównie Czarnogórcy, chociaż trochę ciężko było się z nimi dogadać po angielsku (:

Offline

 
www.kibicpolski.pl zapraszamy :)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Leczenie kanałowe