Ogłoszenie

w ramach współpracy adminów z portalem sportowym chcemy zaprosić użytkowników na portal www.kibicpolski.pl WWW.KIBICPOLSKI.PL

#16 2007-08-18 18:16:27

Dagmara

Użytkownik

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-08-17
Posty: 23
Punktów :   

Re: Memoriał Huberta Wagnera

Wlasnie trwa mecz z Niemcami. Pierwszy set zagralismy bardzo dobrze, w drugim bylo sporo prostych bledow z naszej strony i brak precyzji. Zobaczymy jak bedzie dalej:) Czuje, ze wygramy to spotkanie:)

Offline

 

#17 2007-08-18 19:42:49

Ewci@89

Użytkownik

7058967
Skąd: Porąbka (śląskie)
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 78
Punktów :   
WWW

Re: Memoriał Huberta Wagnera

No niestety kolejny mecz przegrany. Ale Polacy już dziś grali lepiej. No mam nadzieje że jutro z Serbią wygramy bo jak narazie to Serbia z dobrej strony sie nie pokazała.


"Siatkówka jest to fantastyczny sposób na życie, naprawdę. Jest to piękna przygoda, dająca wiele radości nie tylko tych sportowych"

Offline

 

#18 2007-08-19 09:40:26

Dagmara

Użytkownik

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-08-17
Posty: 23
Punktów :   

Re: Memoriał Huberta Wagnera

psychicznie nie wytrzymalismy:( i duzo bledow bylo z naszej strony:( mam nadzieje, ze bedzie dzisiaj lepiej

Offline

 

#19 2007-08-19 11:21:30

Mila

Użytkownik

8359548
Skąd: k.Krakowa:)
Zarejestrowany: 2007-08-18
Posty: 22
Punktów :   
WWW

Re: Memoriał Huberta Wagnera

Przegraliśmy,ale mecz i tak mi się podobał ) Ciesze sie,że Orzełki poprawiły zagrywkę

Ciekawa jestem dzisiejszego meczu z Serbią ;]

Offline

 

#20 2007-08-19 14:40:05

Dagmara

Użytkownik

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-08-17
Posty: 23
Punktów :   

Re: Memoriał Huberta Wagnera

I Igla gral!! z tego najbardziej sie ciesze:) Zagral o wiele lepiej niz ostatnio. Szkoda,ze Michal Bakiewicz na tak krotko wszedl.

Offline

 

#21 2007-08-19 16:05:45

Mila

Użytkownik

8359548
Skąd: k.Krakowa:)
Zarejestrowany: 2007-08-18
Posty: 22
Punktów :   
WWW

Re: Memoriał Huberta Wagnera

Igła grał genialnie!! Świetne obrony!

No szkoda,że Baku nie grał dłużej;/

Offline

 

#22 2007-08-19 19:58:48

pipek

Administrator

8995643
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2007-08-03
Posty: 193
Punktów :   
WWW

Re: Memoriał Huberta Wagnera

dzis mecz z serbia...od czego tu zaczac mecz pelen przeroznych emocji, jak dla mnie po prostu horrorek. pierwsze 2 sety w naszym wykonaniu prawie perfekcyjne az bylam zdziwiona ze sie tak poprawila nasza gra. potem juz zabraklo sil i obnizylismy loty, bylo slabo, przedewszystkim najwieksze emocje kontuzja piotrka...ale sie przestraszylam...(czy my musimy miec takie zezowate szczescie...) no i wejscie bartka najpierw nie bylo za dobrze ale w tie breaku wrocila nasza wspaniala gra zakoczyli mnie ze az tak potrafili sie odrodzic choc widac bylo ze brakuje juz im sil...koncowka bartek juz naprawde coraz lepiej, misiek winiarski konczyl choc juz ledwo trzymal sie na nogach i jeszcze ten punkt za punkt...ale jednak szczescie sprzyja lepszym na koniec wygrana i to sie nam naprawde wszystkim przyda. generalnie caly mecz swietna gra pawla zagumnego i naszych srodkowych to byl pewny punkt naszego zespolu w tym meczu co ten pawel wyprawial z ta pilka a jakie szybkie krotkie na pelnych zasiegach. wrocila nasza druzyna, niech jeszcze wroci piotrek do zdrowia (mam nadzieje ze z grzeskiem szymanskim tez juz dobrze) pelno emocji ale jak na to co pokazywalismy w memoriale dzis piekna gra i mecz kochane stworzenia ci nasi siatkarze

Offline

 

#23 2007-08-19 21:02:35

KlauDi

Administrator

9144003
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2007-08-03
Posty: 299
Punktów :   

Re: Memoriał Huberta Wagnera

Ja zaczne od Maria. Tak przykro bylo patrzec na niego jak siedzial wczoraj na trybunach Mario jest podstawowym zawodnikiem i jednak przyzwyczailam sie ze jest nie wiem na boisku w kwadracie na lawce ale jest a tu prosze ale w sumie zdrowie jest wazniejsze niz ME. Zycze mu aby szybko rozprawil sie z tym miesniem i wrocil bombardowac innych zagrywkami i atakami
Co do dzisiejszego meczu to podobal mi sie najbardziej ze wszystkich
"Piotrek troszke sie nam zepsul" cytujac naszego kadzia ale wierze ze bedzie dobrze niech jada do tej Karoliny zeby juz nikt sie wiecej nie psul
Odnosnie Bartka to faktycznie na poczatku nie szlo to aut to blok pozniej juz troszke lepiej wazne ze ma wsparcie od chlopakow:) i mimo ze Guma czasem krzyknie to napewno nie po to zeby go zdolowac;P
A winiar faktycznie pod koniec ledwo sie na nogach trzymal z reszta pawel tez hehe nie wiem skad oni biora te sily:)
Jeszcze co do rozegrania no to jak dla mnie to chyba jeszcze dlugo nie bedzie takiego rozgrywajacego jak Guma. On by pilke z gornych trybun Spodka dogral do siatki malo tego jeszcze tam gdzie chce. To jest niesamowite co on wyrabia:) No i oczywsicie srodek dzisiaj rzadzil. Kadziu i Plina dawali czadu. Male bledy byly ale nikt nie jest idealny;)
No to tak kilka slow napisalam

Offline

 

#24 2007-08-20 13:43:15

Dagmara

Użytkownik

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-08-17
Posty: 23
Punktów :   

Re: Memoriał Huberta Wagnera

Oj ten Memorial nie byl dla nas szczesliwy w tym roku... trzecie miejsce, oswiadczenie Mariusza, kontuzja Gruchy.... Za rok bedzie lepiej!

Offline

 

#25 2007-08-20 16:59:25

jagna

Moderator

3276861
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 141
WWW

Re: Memoriał Huberta Wagnera

dobra, wrocilam, odespałam, napisze w skrócie. kontuzja gruchy poważna nie jest (zerwał więzadło strzałkowo jakieś tam) i teoretycznie powinno być dobrze, ale nie cieszmy sie za wcześnie. sprawa szampona skomplikowana i poważna jest bardzo (nie chodzi mi tu wcale o wzgledy zdrowotne) i zdecydowanie nie jestem upowazniona, zeby cokolwiek w tej sprawie mowic. w kazdym razie mariusz tez bez winy nie jest. a co do samego memorialu...emocje, oprawa, wszystko na 5 gra- okropnie. igła gra lepiej od gacka, chociaz w meczu z serbia ten tez sie troche poprawił. winiar jak na siebie- cieniutko. świder też. pracują środki, ale to za mało. jak zwykle masa nieskończonych kontr i marne przyjęcie. po meczu z serbia- wielka pochwala dla gumy. ogolnie nastroje sa calkiem w porzadku, chociaz kontuzje martwia bardzo, zwazywszy na to, że niedługo ME.
i z informacji oficjalnych to tyle;d reszte zachowam dla siebie;d


"nie musimy klepać się po tyłkach(...)dla mnie, czy przeciwko mnie- mają wygrać!" -H.J.Wagner

Offline

 

#26 2007-08-20 18:20:18

malinka

Użytkownik

8907966
Skąd: Kcynia
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 52
Punktów :   
WWW

Re: Memoriał Huberta Wagnera

hhehe jagna dobrze gadasz choc ja słyszałam o tej kontuzji to, ze cos innego tam mu"poszło" ale czy to wazne?? moze wazne choc musze przyznac ze jak Piotrek upadł to serce mi zamarło a jesli chodzi ogrę na środku to mecz z Serbią był swietny, bardzo dobrze spisywal sie kadziu i plina:) winiar i co gorsza dla mnie() Seba nie nie szaleli (choc momentami bylo ok) i jak to u mnie w domu mowia "ten wariat( w pozytywnym tego slowa znaczeniu "zakręcony, szalony) z Bydgoszczy skacze tak blisko tych słupków, jeszce on sie czegos dorobi"chodzi tu O Winiara bo on pochodzi z moich okolic ehehehh ,              " Świderski też nie lepiej, ląduje kkoło słupków"(niom bo to moj ulubiony siatkarzyk, )

Ostatnio edytowany przez malinka (2007-08-21 14:41:55)

Offline

 

#27 2007-08-20 20:20:35

jagna

Moderator

3276861
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 141
WWW

Re: Memoriał Huberta Wagnera

hehe to widocznie zle slyszalas, albo jak zwykle bardzo zorientowane media zle podały;) trzeba poczekac kilka dni, aby sytuacja była jasna (chodzi o jego wystep w ME). wszyscy zawodnicy i trenerzy zgodnie podkreślili, że memoriał to było tylko przetarcie przed moskwa, ktos, kto nie jest siatkarskim laikiem zauważył na pewno, że cwiczone byly rózne warianty rozegran, typy zagrywkek. ogolnie poza problemami szampona, gruchy i szymańskiego, którego boli kolano wszystko jest ok, humory dopisuja, jak zwykle (hehehe tutaj nie bedziemy sie wdawac w szczegoly;d) pozostaje czekac na me;]


"nie musimy klepać się po tyłkach(...)dla mnie, czy przeciwko mnie- mają wygrać!" -H.J.Wagner

Offline

 

#28 2007-08-20 20:22:10

KlauDi

Administrator

9144003
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2007-08-03
Posty: 299
Punktów :   

Re: Memoriał Huberta Wagnera

Jagna dobrze ze Cie tu mamy zawsze uspokoisz albo wyjasnisz:) mysle tu o sprawach zdrowotnych chlopakow;) No a z tym Mariem to mnie zaintrygowalas teraz sie bede tygodniami glowic o co chodzi (tak juz mam;p) i przy okazji martwic...
Co do calego turnieju no coz forma nie swiecili ale tez sie nie ma co dziwic (serbowie tez grali kiepsko) Napewno bedzie lepiej. Teraz jak bede ogladac to sie bede tylko modlic zeby wszyscy bezpiecznie ladowali;)

Offline

 

#29 2007-08-20 21:05:42

malinka

Użytkownik

8907966
Skąd: Kcynia
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 52
Punktów :   
WWW

Re: Memoriał Huberta Wagnera

nie ma sensu sie tu sprzeczac bo przeciez nie po to to forum (tak jak na onecie bywa<<masakra>>) wazne by Piotrek doszedł so diebie bo kurcze te kontuzje to....................

Offline

 

#30 2007-08-21 12:09:55

jagna

Moderator

3276861
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 141
WWW

Re: Memoriał Huberta Wagnera

jeśli chodzi o szampona sprawa wygląd tak- mniej więcej wiadomo, co to za schorzenie, ale przyczyna nie jest znana. żeby ją poznać musi poddać się kompleksowemu leczeniu (stąd wylot do kliniki w barcelonie) i najlepiej treningom rehabilitacyjnym. czyli trenować pod specjalnym nadzorem. ze strony medycznej to tyle, w inne strony tego zjawiska lepiej nie wnikać, powinny zostać w kadrze. jeśli chodzi o piotrka- rehabilitacja normalnie trwałąby ok 2 tygodni. jest szansa, że na Me pojedzie, ale nie bedzie w szczycie formy. ale spokojnie- bartek kurek ostro trenuje i w razie czego podoła:)


"nie musimy klepać się po tyłkach(...)dla mnie, czy przeciwko mnie- mają wygrać!" -H.J.Wagner

Offline

 
www.kibicpolski.pl zapraszamy :)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
program do zmniejszania zdjęć