Ogłoszenie

w ramach współpracy adminów z portalem sportowym chcemy zaprosić użytkowników na portal www.kibicpolski.pl WWW.KIBICPOLSKI.PL

  • Index
  •  » PLS
  •  » Karuzela transferowa

#1 2008-04-07 14:19:11

volleyballka

Moderator

1457339
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 215
Punktów :   

Karuzela transferowa

Nowy wątek - chyba jak najbardziej na czasie, bo już dużo mówi się o mniej i bardziej sensacyjnych transferach w PLS

na początek kilka informacji z GW:

1. PGE Skra Bełchatów jest bliska podpisania kontraktu z Miguelem Angelem Falascą, rozgrywającym reprezentacji Hiszpanii
kilka linijek niżej jest wypowiedź Piechockiego:"Niczego nie potwierdzam. Równie dobrze można napisać, że interesujemy się Lloyem Ballem [Dynamo Kazań], Ricardo [Modena] czy Esko. Mamy dwóch rozgrywających, Maćka Dobrowolskiego i Bartka Neroja, z ważnymi kontraktami" - stawiam więc na nigdzie niepotwierdzone dziennikarskie domniemania dalej:

2. na liście życzeń Skry są także: Dawid Murek, Piotr Gacek, Bartosz Kurek i Marcin Wika.

3. Igła przedłużył kontrakt z Rzeszowem

4. Według nieoficjalnych informacji, bliskie sfinalizowania są także transfery do Rzeszowa Marcina Możdżonka, Pawła Woickiego i Marcina Wiki. W Rzeszowie może też zagrać Łukasz Kadziewicz.

teraz zasłyszane tu i tam plotki i ploteczki o różnych transferach:

1. w różnych kręgach dużo mówi się o zbrojeniu się Trefla - rzekomo mieliby tam grać m.in. Gierek, Igła i zdaje się Bąku
2. Czewa  - z klubem nie dogadał się Benek, który ponoć ma w planach powrót do Kędzierzyna no i nie wiadomo co z Gackiem, w planach mają ściągnięcie Murka 
3. Osztyn - Guma podobno ma grać w Bełku, Szymański też chce odejść, ale dokąd - who knows?

i na dziś to tyle - jak mi się jeszcze coś przypomni, albo coś usłyszę, przeczytam, to dopiszę


PiJ mLEko! może urośniesz - rezultatów nie gwarantujemy, kasy nie zwracamy ;P=> http://pl.youtube.com/user/MediaMar...

Offline

 

#2 2008-04-07 22:01:15

alutka93

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 70
Punktów :   

Re: Karuzela transferowa

warto też napisac, że już wcześniej Igor Yudin przedłużył kontrakt z Jastrzębiem do 2010 roku

Offline

 

#3 2008-04-08 00:29:44

volleyballka

Moderator

1457339
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 215
Punktów :   

Re: Karuzela transferowa

chyba nawet do 2011... a jak już przy tym jesteśmy to Winiar również przedłużył kontrakt z Itasem na kolejne trzy sezony

aaa! co się okazuje, Igła jednak nie przedłużył kontraktu z Resovią - przynajmniej taka informacja jest na jego oficjalnej stronce


PiJ mLEko! może urośniesz - rezultatów nie gwarantujemy, kasy nie zwracamy ;P=> http://pl.youtube.com/user/MediaMar...

Offline

 

#4 2008-04-08 17:11:24

KlauDi

Administrator

9144003
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2007-08-03
Posty: 299
Punktów :   

Re: Karuzela transferowa

Żeby było ciekawiej prezez Asseco - sponsora Resovii powiedział że w Rzeszowie zostają Igła i dwaj Serbowie Ilić i Mitrović hehe ;p a ten menadżer Grzyb powiedział, że blisko przejścia są Kadziu i Zbyszek Bartman. U kadzia chodzi jeszcze o sprawy finansowe, a Bartman uzależnia decyzje od rozgrywającego i drugiego przyjmującego czy jakoś tak, ale oczywiście to wszystko nie potwierdzone chociaż jak już to powiedział prasie no to nie wiem heh ciężko się wyznać ;p

Offline

 

#5 2008-04-09 10:15:02

alutka93

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 70
Punktów :   

Re: Karuzela transferowa

oby Kadziu wrócił do Polski... brakuje Go tutaj kibice na pewno gorąco Go powitają

Offline

 

#6 2008-04-09 14:42:54

KlauDi

Administrator

9144003
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2007-08-03
Posty: 299
Punktów :   

Re: Karuzela transferowa

Oj jakby jeszcze sie zdecydował na Rzeszów to bym Go pierwsza witała hehe od trzech sezonów mi się marzy żeby zobaczyć na Podpromiu ten charakterek

Offline

 

#7 2008-04-09 18:23:09

alutka93

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 70
Punktów :   

Re: Karuzela transferowa

u mnie w mieście niestety nie ma wogóle żadnej ligi w siatkę, ale teraz modlę się, żeby Delecta została w PLS to może będę do Bydzi jeździła na co ciekawsze mecze ^^ a zobaczyc Kadzia to nie lada przyjemnośc

Offline

 

#8 2008-04-18 11:31:02

volleyballka

Moderator

1457339
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 215
Punktów :   

Re: Karuzela transferowa

u mnie jest III liga... ale grają tak, że szkoda gadać

z nowinek transferowych - Dejan Bojovic podobno myśli o Częstochowie - tak podaje strefa siatkówki


a z Dziennika Łódzkiego nowinki o Skrze REAL Bełchatów:

mają przyjść: Piotr Gacek, Dawid Murek i Marcin Wika z polskich klubów oraz Miguel Angel Falasca, Krzysiek Ignaczak (ale ten podobno zostaje w Rzeszowie) i Bartosz Kurek

odejść: Michał Bąkiewicz, Piotr Gruszka Dan Lewis (wszyscy trzej do Częstochowy), Alex Damiao, Bartłomiej Neroj, Rober Milczarek

Wlazły przedłużył już umowę (a to niespodzianka )

"Wiadomo, że bełchatowian nadal będzie prowadził Daniel Castellani, chyba że otrzyma ofertę od Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Jeśli Castellani zmieniłby Raula Lozano, wtedy szkoleniowcem mistrzów Polski będzie Jacek Nawrocki, przez ostatnie lata drugi trener Skry, który jest przygotowywany, aby samodzielnie poprowadzić zespół."

Castellani???? zmieniać Raula??? jakiś pismak chyba znów wybiega przed szereg... brrr.. nienawidzę tego


PiJ mLEko! może urośniesz - rezultatów nie gwarantujemy, kasy nie zwracamy ;P=> http://pl.youtube.com/user/MediaMar...

Offline

 

#9 2008-04-18 15:26:46

KlauDi

Administrator

9144003
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2007-08-03
Posty: 299
Punktów :   

Re: Karuzela transferowa

A Mariusz Sordyl i Krzysiek Stelmach będą pomagać naszej męskiej kadrze i podobno jeszcze pan Nawrocki i Radosław Panas ale przy kadrze B co do zamiany Lozano na Castellaniego to nie sądze chyba, że po igrzyskach. A Wlazłemu się nie dziwie, jak go chcą to niech przedłuża, bo za chwilę mogą już nie chcieć ;p

Offline

 

#10 2008-04-18 22:29:03

edyta_be

Nowy użytkownik

10767910
Skąd: Skierniewice
Zarejestrowany: 2008-04-05
Posty: 7
Punktów :   
WWW

Re: Karuzela transferowa

Z oficjalnej strony Jastrzębia:

Miło nam Państwa poinformować, że trener Roberto Santilli podpisał kontrakt z Klubem na kolejny sezon. Umowę na sezon 2008/2009 przedłuzył także asystent Mark Lebedew.

I jeszcze ze strony Kędzierzyna:

W dniu wczorajszym prezes klubu Kazimierz Pietrzyk spotkał się z Jakubem Novotnym oraz Eugenem Bakumovskim. Celem spotkania było określenie przyszłość obu siatkarzy w kędzierzyńskim klubie. 

- Obaj jadą na zgrupowanie swoich reprezentacji i potem nie będzie okazji do negocjacji - wyjaśnia prezes. - Z Jakubem się dogadaliśmy i Czech na pewno będzie naszym zawodnikiem w następnym sezonie. Eugen też wyraził chęć pozostania w Kędzierzynie, a jaj jestem zadowolony z jego postawy. Musimy się jeszcze tylko "poszczypać" o wysokość kontraktu.

A to ze Strefy Siatkówki:

Po dwóch sezonach spędzonych w Jastrzębiu z klubem rozstaje się rozgrywający, Bułgar Nikolaj Iwanow. Kontrakt z klubem zamierza za to przedłużyć środkowy, Ewgeni Iwanow.


- Podpisałem z Jastrzębiem kontrakt 2+1 - powiedział bułgarskiemu radio, Nikolaj Iwanow. - W zapisie kontraktu pojawiła się klauzula, że po dwóch sezonach usiądziemy i zastanowimy się co dalej. Nie miałem nic przeciwko pozostaniu w Jastrzębiu, ale powiedziałem, że dostosuję się do tego, co proponuje klub. Wspólnie doszliśmy do porozumienia, że nie będziemy przedłużać umowy.

- Dopóki polska federacja nie ustali ilu obcokrajowców może grać w jednym zespole, nie możemy podpisać nowej umowy - twierdzi Ewgeni Iwanow. - Szefowie klubu wyrazili chęć abym został w klubie, a ja również czuję się w Jastrzębiu bardzo dobrze. Moja rodzina jest zadowolona, mamy duży, bardzo ładny apartament, miasteczko jest spokojne.


Zawodnik przyznał, że nie rozważał możliwości gry w innych klubach. - Nie biorę na razie tego pod uwagę, chcę zostać w Jastrzębiu. Wszystko jednak zależy od nowych przepisów. Nie wiem co się stanie, po prostu trzeba poczekać na decyzję federacji - powiedział Ewgeni Iwanow.


"Nawet jeżeli jesteś idiotą, staraj się nie być głupi." - Forrest Gump

Offline

 

#11 2008-04-20 10:22:07

volleyballka

Moderator

1457339
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 215
Punktów :   

Re: Karuzela transferowa

no i pierwszy transfer jest - Gacek w przyszłym sezonie zagra w Bełku.. przynajmniej tak podaje oficjalna strona Skry


PiJ mLEko! może urośniesz - rezultatów nie gwarantujemy, kasy nie zwracamy ;P=> http://pl.youtube.com/user/MediaMar...

Offline

 

#12 2008-04-20 13:59:38

alutka93

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 70
Punktów :   

Re: Karuzela transferowa

na którejś stronie przeczytałam, że Jastrzębski chce pozyskac Pujola... tego się nie spodziewałam

Offline

 

#13 2008-04-20 22:55:45

volleyballka

Moderator

1457339
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 215
Punktów :   

Re: Karuzela transferowa

Pujol to nie jest głupi pomysł - a już napewno lepszy niż N. Iwanow choć mam wątpliwości czy rozgrywający trójkolorowych opuści Sisley dla Polski...
a Częstochowa chcę drugiego z braci Falasca ...  poza tym Nowak i Żygadło podobno odchodzą z Mosto... ciekawa jestem jakie będą końcowe efekty tej karuzeli, bo zapowiada się naprawdę ciekawie ;]


PiJ mLEko! może urośniesz - rezultatów nie gwarantujemy, kasy nie zwracamy ;P=> http://pl.youtube.com/user/MediaMar...

Offline

 

#14 2008-04-21 20:19:11

KlauDi

Administrator

9144003
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2007-08-03
Posty: 299
Punktów :   

Re: Karuzela transferowa

volleyballka napisał:

Pujol to nie jest głupi pomysł - a już napewno lepszy niż N. Iwanow choć mam wątpliwości czy rozgrywający trójkolorowych opuści Sisley dla Polski...

to nie jest takie niemożliwe nie jest tajemnicą, że Pujol się jakoś nie może zaaklimatyzować w Sisleyu była o tym mowa na finale Ligi Mistrzów... ja bym się bardzo ucieszyła jakby przyjechał do Polski

Gierczyński już prawie w Rzeszowie kolejny powód do radości dla mnie heh ja też jestem ciekawa jak to będzie po transferach bo faktycznie szykują się duże zmiany

Offline

 

#15 2008-04-23 14:02:46

alutka93

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 70
Punktów :   

Re: Karuzela transferowa

mi niezbyt podoba się pomysł pozyskania braci Falasca do Polski. Po turnieju w Izmirze straciłam do nich całą sympatię...
ale będę mocno trzymac kciuki, żeby Pierre "wylądował" w Jastrzębiu

Offline

 
  • Index
  •  » PLS
  •  » Karuzela transferowa
www.kibicpolski.pl zapraszamy :)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
program do zmniejszania zdjęć