Ogłoszenie

w ramach współpracy adminów z portalem sportowym chcemy zaprosić użytkowników na portal www.kibicpolski.pl WWW.KIBICPOLSKI.PL

#46 2008-01-14 13:05:48

volleyballka

Moderator

1457339
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 215
Punktów :   

Re: Turniej kontynentalny w Izmirze

to ja też witam po przerwie i od razu mówię, że długi będzie post ;P muszę napisać wszystko, co mi na sercu leży

co do Izmiru - za wolę walki Polaków muszę pochwalić - starali się i chcieli wygrać, to było widać... bałam się trochę, że przegrają to w szatni, ale wyszli i walczyli i za to czapki z głów... brakło może trochę szczęścia, może atakującego... nie ważne...

Podsumowując:
Świder, Plina  i Muras - faceci którzy zacisnęli zęby i grali mimo bólu... o ile ten pierwszy w meczu z Włochami bardzo średnio,  z Holandią całkiem przyzwoicie, o tyle Daniel we wszystkich spotkaniach naprawdę świetnie, o Dawidzie już nie mówię, bo on zagrał chyba najlepiej i najrówniej cieszę się, że znów go w kadrze zobaczyłam ośmielę się stwierdzić, że gdyby nie on, to nie wiem, czy mielibyśmy na koncie dwa tie-breaki i wygraną z Włochami w trzech setach... gdyby go tam nie było to pewnie wracaliby do domu z podkulonymi ogonami i może jednym ugranym setem - on jest tej kadrze potrzebny! znacznie bardziej niż Bąkiewicz...
Grzyb - dla mnie osobiście porażka... ani bloku, ani ataku, ani zagrywki generalnie olsztyński środek mnie zawiódł, rozczarował (sama nie wiem, jak to nazwać...)
Igła - cudeńka wyczyniał w obronie, znów utwierdziłam się w przekonaniu, że Gacek to mu może co najwyżej buty wiązać; P
Guma - cóż, miewał lepsze mecze...
Gruszka - jak na fakt, że nie grał na swojej pozycji, całkiem przyzwoicie
Kurek - z całą sympatią do niego i wiarą w jego możliwości - trochę za młody chyba jeszcze na tego typu imprezy, niech się chłopak spokojnie ogrywa i uczy boiskowego cwaniactwa a za kilka lat będziemy mieli z niego pożytek zmiany jakie dawał wnosiły życie w nasz zespół i przede wszystkim za to ogromny plus
Gierek - nieźle się wprowadził, szkoda, że nie dostał szansy by dłużej pograć...
Wika - trudno go oceniać, bo wchodził w zasadzie tylko na zagrywkę, niestety chyba ani razu nie trafił
Żygadło - solidna firma, niezłe zmiany, może też powinien więcej pograć?

chwali się współpraca bloku z obroną - dawno nie widziałam, żeby to tak dobrze działało w naszej ekipie, mocne, regularne zagrywki, zwłaszcza Pliny i Murasa, Gruszka i Kurek też coś tam próbowali i nieźle im to wychodziło Świder przypuszczam, gdyby w pełni sił był też dołożyłby tu swoją cegiełkę - generalnie wyszło 3 mocne (w tym dwie ekstra mocne:D) na 3 brazylijki więc całkiem nieźle ogóle mało zepsutych serwisów, mało błędów własnych... ładnie było, naprawdę... tylko co z tego, skoro wracamy do domu z niczym?? może faktycznie, gdyby Prygiel grał na ataku zamiast Gruszki, to dziś cieszylibyśmy się z awansu na IO??

co do Gela nie chcę się wypowiadać, bo tak naprawdę nie wiadomo nic poza tym, że zrezygnował w ostatniej chwili osobiście wydaje mi się, że się trochę przestraszył tej presji jaka wisiałaby nad nim jako na pierwszym i jedynym atakującym, ale może się mylę; )

co w takim razie z naszym atakiem? trudno wyrokować... możliwe, że się Lozano jeszcze zastanowi nad Grześkiem, choć jak pokazują poprzednie przypadki - jak się do kogoś zrazi to już raczej na amen (aczkolwiek Igła, Kadziu, nawet Wlazły dostali drugą szansę, więc... nigdy nie mów nigdy ;P)
jeśli Wlazły będzie w pełnej dyspozycji (i zechce się trochę wysilić dla reprezentacji - bo w klubie to on zawsze radzi sobie świetnie, a jak przychodzi czas gry w kadrze to nóżka boli, to jakieś skurcze się pojawiają... nie wiem już co o nim myśleć ...) to sprawa częściowo będzie rozwiązana, a jeśli nie, to nie zazdroszczę Raulowi bólu głowy... o ile na przyjęciu nadmiar zawodników, o tyle w ataku Wlazły, potem długo, długo nic i... NIC ;P pojęcia nie mam kogo poza Pryglem można by tu brać po uwagę... przesunięcie Gruszki na atak - to już chyba ostateczność... podobnie jak ogrywanie Kurka na tej pozycji.. obaj musieliby grać na tej pozycji w klubach, a to raczej niemożliwe...

no i to chyba tyle - kończę, bo i tak za bardzo się rozpisałam ;P wybaczcie

ps. strasznie się cieszę, że Hiszpanie przegrali ;P dobrze im tak, za to "spiskowanie" ;P


PiJ mLEko! może urośniesz - rezultatów nie gwarantujemy, kasy nie zwracamy ;P=> http://pl.youtube.com/user/MediaMar...

Offline

 

#47 2008-01-14 16:33:37

KlauDi

Administrator

9144003
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2007-08-03
Posty: 299
Punktów :   

Re: Turniej kontynentalny w Izmirze

Ja tu kolezanke popieram:) gdyby nie murek to niewiem czy by nam to wyszlo tak dobrze (mimo ze nie awansowalismy) igla tez cuda tam wyprawial ciesze sie z wrocil Pliniu bardzo pozytywnie zagrywka swietna blok super no gdyby swider nie mial problemu ze zdrowiem to tez podejrzewam ze by latal nad siatka;p faktycznie grzyb troche zawiodl szkoda ze wika nie mogl wiecej pograc ale ogolnie oceniam ich bardzo pozytywnie walczyli a to sie liczy przynajmniej jak dla mnie

Offline

 

#48 2008-01-14 21:27:02

Ewci@89

Użytkownik

7058967
Skąd: Porąbka (śląskie)
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 78
Punktów :   
WWW

Re: Turniej kontynentalny w Izmirze

Też zgadzam się z tym że Murek, Ignaczak, Pliński i Świderski byli najlepszymi naszymi graczami na tym turnieju.  Igła pokazał że jest o wile więcej wart niż Gacek ( z całym szacunkiem do niego ), Świder gdyby był w pełni na siłach grał by jeszcze lepiej, Murek też pokazał że jest bardzo dobrym graczem, Daniel jest zdecydowanie naszym liderem spośród środkowych. Grzyb zawali na całej linii. Co do Wiki to Lozano mu mógł dać szanse więcej pograć. Ogólnie uważam że mimo tego że nie udało im się zakwalifikować to i tak wypadli dobrze.
Też sie ciesze że Serbowie utarli nosa Hiszpanom. Należało im się


"Siatkówka jest to fantastyczny sposób na życie, naprawdę. Jest to piękna przygoda, dająca wiele radości nie tylko tych sportowych"

Offline

 

#49 2008-01-15 00:04:37

jagna

Moderator

3276861
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 141
WWW

Re: Turniej kontynentalny w Izmirze

a ja ochłonęłam i wypowiem sie krótko.
pliniu, świder- kłaniam się w pas i dziękuję, bo wiem, ze zaciskaliscie zeby z bólu. muras- podobnie. igła- brawo za ambicję i- jakby nie patrzec- skutecznosc. grusza- dzieki za poczatek, ale niestety koncowka nalezala do Ciebie- in minus... kuraś- dobrze bylo!!! (tylko nie rozgrzewaj się więcej po zmianie pod siatką, co by się Guma nie musiał denerwowac;d)
wika....zlituj się chłopie i jak wchodzisz na zagrywkę- zagraj;d ale rozumiem.
brawo za mecz z włochami, za walkę też. ale walka to za mało. liczy się wynik, którego znowu nie było. a turniej był do wygrania....eh, czekamy na maj. i z technicznych spraw to tyle, wersję szerszą przekazałam, komu mialam przekazac, tu bedzie z cenzura;d
swoja droga pisalam relacje na siatka.org i mialam sobie wybrac mecz...ja to mam intuicję, oczywiscie jeszcze przed turniejem wybralam wlochy<lol>

i jeszcze:
BRAWO SERBIA!!!!! wystawiliście patafiany hiszpanskie druga 6, zrobiliscie polaczkow na szaro, a prosili, a rozmawiali....obyscie pekin w tv obejrzeli;]
BRAWO GWIAZDO ZA 5Ł NAMBERŁAN BEZJAJECZNY SIATKARZYKU SZAMPONIE za udany sparing z czestochowa;] brak słów.
w kwestii szymanskiego wypowiadac sie nie bede, Lozano w tym wypadku popieram, ale zastanawiam sie, ile razy jeszcze bedzie calowac po rekach wlazlego, zeby zagral w kadrze. wlazłego, ktoremu- podkresle- nic nie jest;]

a pekin jeszcze bedzie nasz!

Ostatnio edytowany przez jagna (2008-01-15 00:05:52)


"nie musimy klepać się po tyłkach(...)dla mnie, czy przeciwko mnie- mają wygrać!" -H.J.Wagner

Offline

 
www.kibicpolski.pl zapraszamy :)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
program do zmniejszania zdjęć