Ogłoszenie

w ramach współpracy adminów z portalem sportowym chcemy zaprosić użytkowników na portal www.kibicpolski.pl WWW.KIBICPOLSKI.PL

#16 2007-08-31 11:05:58

pipek

Administrator

8995643
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2007-08-03
Posty: 193
Punktów :   
WWW

Re: Trenerzy

no raul pokazal nam ze on jest trenerem i on rzadzi jego decyzje o treningu mocnym ktore byly tez krytykowane przynosza efekty chlopcy przeszli transformacje i odradza sie nasza swietna mocna druzyna ufajmy raulowi, dobrze na tym wyjdziemy

Offline

 

#17 2007-09-12 10:47:15

baelka

Moderator

3197931
Skąd: 180 km na wschód od stolicy
Zarejestrowany: 2007-08-24
Posty: 129
Punktów :   

Re: Trenerzy

I ciekawe czy jak zwykle w takiej sytuacji znajdą się tacy którym marzy się zwolnienie trenera? PZPS jeszcze nic nie wymyślił? Bo tam to ciekawi ludzie siedzą... W ogóle w Polsce to jest niefajne, jak tylko coś nie wyjdzie, to znajdują się tacy którym nic nagle nie pasuje,mówią że medal MŚ to wypadek przy pracy, którzy najchętniej zwolniliby i trenera i zawodników, a nowych to chyba na księżycu by chcieli szukać:(

Offline

 

#18 2008-03-18 22:34:00

MartaK

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-18
Posty: 2
Punktów :   

Re: Trenerzy

Cześć
Jestem nowa i widzę że na tym forum to się za dużo nie dzieje ! Ja chętnie poprowadzę z zainteresowanymi długą dyskusję o pracy trenerów ! Przed naszymi chłopakami ciężki rok. Chciła bym poznać wasze opinie na temat pracy Lozano przez ostatnie pół roku i zapytać o to czy wierzycie że jest w stanie poprowadzić chłopaków do olimpijskiego medalu. Czytałam ostatnio artykuł w SUPER VOLLEY-u i tak były same nagatywne opinie.
Jeśli chcecie poznać moje zdanie to dajcie znać że ktoś tu zagląda !

Offline

 

#19 2008-03-20 13:25:42

KlauDi

Administrator

9144003
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2007-08-03
Posty: 299
Punktów :   

Re: Trenerzy

No to witamy faktycznie ostatnio tu cisza zapanowala ;p Co do naszych trenrow. Ja jestem zdania ze lozano jest w stanie wywalczyc z nimi ten medal. Co mnie najbardziej ostatnio denerwowalo to ze media strasznie mieszaly. Publikowali jakas niepotwierdzona informacje dopiero potem pytali o zdanie samych zainteresowanych jeszcze przekrecali wypoiwedzi i wychodzila z tego afera na caly kraj;/ Irytuje mnie takie cos ale wiem ze nic sie z tym nie da zrobic;/ Faktycznie jezeli chodzi o me to lozano popelnil tam jakies bledy zawodnicy zmeczeni ale niepotrzebnie sie robi z tego az taki szum. Moim skromnym zdaniem Lozano to swietny szkoleniowiec a jak sie ktos nie zgadza to jego problem

Offline

 

#20 2008-03-24 21:31:08

volleyballka

Moderator

1457339
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 215
Punktów :   

Re: Trenerzy

MartaK napisał:

Cześć
Jestem nowa i widzę że na tym forum to się za dużo nie dzieje ! Ja chętnie poprowadzę z zainteresowanymi długą dyskusję o pracy trenerów !

mam nadzieję, że nie tylko o pracy trenerów - to forum trzeba w końcu rozruszać, a ostatnio ... ehh.. znudziło mi  się edytowanie własnych postów... mam nadzieję że wreszcie się to zmieni ;]

Przed naszymi chłopakami ciężki rok. Chciła bym poznać wasze opinie na temat pracy Lozano przez ostatnie pół roku i zapytać o to czy wierzycie że jest w stanie poprowadzić chłopaków do olimpijskiego medalu. Czytałam ostatnio artykuł w SUPER VOLLEY-u i tak były same nagatywne opinie.
Jeśli chcecie poznać moje zdanie to dajcie znać że ktoś tu zagląda !

rok będzie cholernie ciężki i możemy za niego podziękować panu Rubenowi, który jest tak zaślepiony potencjalnymi zyskami, że chyba myśli już o siatkarzach jak o maszynach... po pierwsze LŚ w roku olimpijskim to jak dla mnie zupełne przegięcie - kiedy mają się do IO przygotować skoro tuż po finale LŚ startuje olimpiada?? co innego, gdyby w LŚ można było wystawić rezerwy - ale jest genialny przepis, który tego zabrania... poza tym mamy takich 'wspanialych' rywali (dzięki panu Przedpełskiemu - szkoda tylko, że wcześniej nie zapytał siatkarzy o zdanie, bo z tego co wiem, to oni by woleliby grać z silniejszymi, a oszczędzić sobie tych międzykontynentalnych podróży ), że głupio byłoby z nimi przegrać, a z drugiej strony nie opłaca się wygrywać - najlepiej zakończyć LŚ na fazie grupowej i mieć tych kilka dni dodatkowo na przygotowanie do IO a nie tułaczkę po Brazylii i męczenie się w turnieju finałowym... Piszę o tym, bo to szalenie ważne w kontekście IO. Pojęcia nie mam co zrobi Raul (mam nadzieję, że będzie oszczędzał tych najlepszych, bo naprawdę nie ma sensu męczyć ich w LŚ) w maju mamy dwa turnieje eliminacyjne do ME i turniej interkontynentalny do IO, zaraz potem startuje LŚ, a na domiar złego nie zgodzono się na skrócenie fazy play off PLSu. Wiem, sami jesteśmy sobie winni - mogliśmy wygrać ME, jechać na Puchar Świata i tam wywalczyć awans, ewentualnie zrobić to w Izmirze - wtedy cały maj Lozano miałby na przygotowanie chłopaków a tak...
Co do błędów Lozano - zapewne jakieś były, ale moim zdaniem na porażkę w Moskwie złożyło się kilka innych czynników np. mówię m.in. o Wlazłym i Gruszce... takie rzeczy rozbijają zespół, a że nasi zawsze mieli kłopoty z mentalnością...
Czy jest w stanie poprowadzić chłopaków po medal w Pekinie? Oczywiście! Co do tego nie mam żadnych wątpliwości! Już w Izmirze pokazali, że znów są zespołem, jeśli tylko nic się nie wydarzy po drodze (w sensie kontuzji i jakichś afer w mediach), to o medal jestem spokojna


PiJ mLEko! może urośniesz - rezultatów nie gwarantujemy, kasy nie zwracamy ;P=> http://pl.youtube.com/user/MediaMar...

Offline

 

#21 2008-04-21 17:05:12

jagna

Moderator

3276861
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 141
WWW

Re: Trenerzy

ojjjjej jak mnie tu dawno nie było;p no ale wrocilam;d
odnośnie lozano...no cóż. kontrakt ma do pekinu i dopiero po jego wygaśnieciu powinien być rozliczany. i to tyle, co mam do powiedzenia w tej kwestii;p


"nie musimy klepać się po tyłkach(...)dla mnie, czy przeciwko mnie- mają wygrać!" -H.J.Wagner

Offline

 

#22 2008-05-05 10:25:04

pipek

Administrator

8995643
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2007-08-03
Posty: 193
Punktów :   
WWW

Re: Trenerzy

ja tez jak jagna wielki come back coz czekamy na mecze chlopakow najpierw el ME i kwalifikacje miejmy nadzieje ze dzieki pracy jaka wykonuja wszystko dobrze sie ulozy rzeczywiscie raula bedziemy oceniac po Pekinie ale moim zdaniem za to co zrobil dla polskiej siatki wielkie uklony fajnie byloby do tego dolozyc dobry wynik na IO moze nawet medal

Offline

 
www.kibicpolski.pl zapraszamy :)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Leczenie kanałowe