Ogłoszenie

w ramach współpracy adminów z portalem sportowym chcemy zaprosić użytkowników na portal www.kibicpolski.pl WWW.KIBICPOLSKI.PL

  • Index
  •  » PLS
  •  » Polska liga siatkówki

#1 2007-10-25 19:07:42

KlauDi

Administrator

9144003
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2007-08-03
Posty: 299
Punktów :   

Polska liga siatkówki

Wszystko co jest związane z siatkarską Ekstraklasą - mecze, opinie itp.

Offline

 

#2 2007-10-25 23:47:20

volleyballka

Moderator

1457339
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 215
Punktów :   

Re: Polska liga siatkówki

a ja myślałam, że każdy (no prawie każdy) klub będzie miał swój wątek, a nie tak zbiorczo... ale jak chcecie ;]


PiJ mLEko! może urośniesz - rezultatów nie gwarantujemy, kasy nie zwracamy ;P=> http://pl.youtube.com/user/MediaMar...

Offline

 

#3 2007-10-26 19:25:52

KlauDi

Administrator

9144003
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2007-08-03
Posty: 299
Punktów :   

Re: Polska liga siatkówki

Olsztyn wygral z Plomieniem 3:2
Ale bylam zaskoczona jak Sosnowiec wygrywal 2:0 chociaz z drugiej strony Olsztyn gral bez Gumy i Gela.
Co do Plomienia to tym chlopakom napewno nie mozna odmowic walecznosci podziwiam ze tak sobie radza przy takich klopotach (mowie tu o skladzie i sprawach finansowych)

Offline

 

#4 2007-11-04 18:38:46

jagna

Moderator

3276861
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 141
WWW

Re: Polska liga siatkówki

a dziekujemy za podziw, dziekujemy;d
co z tego, ze bez gumy i gela?? i tak mieli na boisku co najmniej 5 razy silniejszy sklad niz my...i grali u siebie. ale fakt jest taki, ze płomien wywiózł z olsztyna punkt, a wczoraj zdobył u siebie 3...chociaz politechnika forma nie świeci, co tez bardzo mnie dziwi, bo druzyne maja naprawde bardzo mocna. albo inaczej- maja mocny sklad, a druzyny wlasnie brak...


"nie musimy klepać się po tyłkach(...)dla mnie, czy przeciwko mnie- mają wygrać!" -H.J.Wagner

Offline

 

#5 2007-11-05 17:10:14

KlauDi

Administrator

9144003
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2007-08-03
Posty: 299
Punktów :   

Re: Polska liga siatkówki

No w Politechnice za dobrze sie nie dzieje o nich to nawet nie mozna powiedziec ze zle sobie radza bo oni sobie wogole nie radza Szosty mecz i szosta porazka... mowi samo za siebie.
Co do szostej kolejki no to skra latwo z kedzierzynem i takie pytanie czy tylko mi sie znudzilo i wrecz mnie to juz denerwuje ze skra ciagle wygrywa?;p
Troche mnie zawiodla Resovia przegrywajac z jastrzebskim 2:2 i juz widzialam ten piaty dla Resovii a tu nie ma;/
No i Olsztyn przegral z Czestochowa. Styl gry o ile mozna tu wogole mowic o jakimkolwek stylu byl fatalny. Olsztyn chyba przechodzi maly kryzys... teraz jeszcze odwolany mecz z Resovia w srode...super;/

Offline

 

#6 2007-11-05 20:05:45

volleyballka

Moderator

1457339
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 215
Punktów :   

Re: Polska liga siatkówki

jak Mosto prowadził pan Drzyzga, to przegrali 10 meczów z rzędu... nie życzę tego samego Polibudzie, mam nadzieję, że tak jak Mosto odbiją się od dna ;]

Skra? nigdy ich nie lubiłam i okropnie chciałabym, żeby ich dominacja wreszcie się skończyła
tylko trochę żal byłoby mi Daniela, który poszedł do Skry, by wreszcie wywalczyć swoje upragnione złoto Mistrzostw Polski...

co do meczu Resovii z JW - ja się cieszę, że "kurczaki" wygrały :] jakoś tak sentyment do nich mam
a Olsztyn - nie dziwię się, że odwołali mecz - Guma kontuzjowany, Rich na zgrupowaniu, Gelu i Możdżon też w nienajlepszej dyspozycji... dobrze się stało, niech się wyleczą 


PiJ mLEko! może urośniesz - rezultatów nie gwarantujemy, kasy nie zwracamy ;P=> http://pl.youtube.com/user/MediaMar...

Offline

 

#7 2007-11-08 18:41:19

KlauDi

Administrator

9144003
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2007-08-03
Posty: 299
Punktów :   

Re: Polska liga siatkówki

No to w siodmej kolejce niezle sie dzialo tak sie domagalam porazki Skry i prosze przegrali ;p w sumie nie jest mi ich zal kiedys musieli przegrac nie?;p Jastrzebski tez przegral szkoda myslalam ze dadza rade. No i politechnika wreszcie wygrala mam nadzieje ze teraz juz wroca do gry i bedzie jeszcze ciekawiej

Offline

 

#8 2007-11-10 19:47:25

baelka

Moderator

3197931
Skąd: 180 km na wschód od stolicy
Zarejestrowany: 2007-08-24
Posty: 129
Punktów :   

Re: Polska liga siatkówki

Bez sensu z tą Skrą. Czemu nikt się aż tak nie podnieca jakimś innym klubem? W kółko o tej Skrze.. Że co, Wlazły tam gra to jest już nie ok? Czy że są Mistrzem od iluś tam lat? Czy że mają dużo kasy? Naprawdę, dziwią mnie takie rzeczy, nie rozumiem o co chodzi.
A dziś 8 kolejka- Olsztyn pokonał Kędzierzyn do zera, Zagumny wrócił i to dało się zauważyć. Młodzież z Kędzierzyna też nie grała źle, tylko Kurek się strasznie denerwował jak schodził na zmianę, ale młody jest, uczy się, więc można zrozumieć

Ostatnio edytowany przez baelka (2007-11-10 19:48:30)

Offline

 

#9 2007-11-10 20:26:22

volleyballka

Moderator

1457339
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 215
Punktów :   

Re: Polska liga siatkówki

baelka napisał:

Bez sensu z tą Skrą. Czemu nikt się aż tak nie podnieca jakimś innym klubem? W kółko o tej Skrze.. Że co, Wlazły tam gra to jest już nie ok? Czy że są Mistrzem od iluś tam lat? Czy że mają dużo kasy? Naprawdę, dziwią mnie takie rzeczy, nie rozumiem o co chodzi.

wcale nie bez sensu - jedne kluby lubi się bardziej, inne mniej, a jeszcze innych wcale
ja nigdy Skry jako takiej - bo personalnie do zawodników nie mam nic (no może poza jednym ;P) - nie lubiłam... może dlatego, że zajęła miejsce Mosto na tronie PLS-u? ;P a tak na marginesie - Wlazły & Piechocki dbają o to, żeby "podniecać" się właśnie Skrą, a nie innymi klubami... nieźle im to wychodzi


A dziś 8 kolejka- Olsztyn pokonał Kędzierzyn do zera, Zagumny wrócił i to dało się zauważyć. Młodzież z Kędzierzyna też nie grała źle, tylko Kurek się strasznie denerwował jak schodził na zmianę, ale młody jest, uczy się, więc można zrozumieć

szkoda, że ZAK przegrał... tylu zepsutych zagrywek co dziś to już dawno nie widziałam
w sumie Olsztyn też jakoś nadzwyczajnie nie błyszczał, Kędzierzyn przegrał właściwie przez własne błędy...
a Kurek toć jeszcze "żółtodziób"i dużo nauki przed nim, ale będą z niego ludzie ;]


PiJ mLEko! może urośniesz - rezultatów nie gwarantujemy, kasy nie zwracamy ;P=> http://pl.youtube.com/user/MediaMar...

Offline

 

#10 2007-11-11 11:59:27

baelka

Moderator

3197931
Skąd: 180 km na wschód od stolicy
Zarejestrowany: 2007-08-24
Posty: 129
Punktów :   

Re: Polska liga siatkówki

Ok, rozumiem- tylko chodziło mi o to że tak się o tej Skrze ciągle mówi, jakby trzeba było opowiedzieć się za którąś stroną- albo się ich lubi albo nie. I to mi nie do końca leży

Offline

 

#11 2007-11-11 19:28:23

jagna

Moderator

3276861
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 141
WWW

Re: Polska liga siatkówki

ja sie nie zgadzam. o skrze mowi sie po prostu jako o naszej siatkarskiej potedze, a to nie jest do konca sprzeczne z prawda:) a to sprawia, ze ten klub albo sie lubi, albo nie i juz. ja skry jako klubu nie lubilam nigdy, ale teraz ze wzgledu na kilku zwodnikow- kibicuje. ale wlasciwie im,a  nie skrze.
kedzierzyna mi szkoda, ale gral nierowno. łukasz zaczyna lepiej rozumiec sie z druzyna, ale teraz czeka ich dluga przerwa. z kurasia bedzie gracz. teraz na kadrze sprowadza go troche na ziemie, bo powoli zaczal z siebie robic tego gracza, a na razie jest bardzo dobrym zawodnikiem, a nie gwiazda.
zaluje, ze nie widzialam meczu skry z jadarem. baaaardzo zaluje;)

a na temat dzisiejszego meczu płomienia i delecty wypowiedzialam sie tutaj http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosc … tkie.21413


"nie musimy klepać się po tyłkach(...)dla mnie, czy przeciwko mnie- mają wygrać!" -H.J.Wagner

Offline

 

#12 2007-12-06 18:01:08

KlauDi

Administrator

9144003
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2007-08-03
Posty: 299
Punktów :   

Re: Polska liga siatkówki

No prosze zalegly mecz Resovii z Mlekpolem i 3:1 dla Resovii Brawo brawo bardzo lubie chlopakow z Olsztyna ale w takich meczach budzi sie we mnie jednak lokalny patriotyzm ;p Sam mecz byl bardzo ciekawy i emocjonujacy tym bardziej ze atmosfere podkrecali kibice, a byla pelna hala No i udany debut kowala, igla mvp - forma po Szombathley mu zostala;p

Offline

 

#13 2007-12-07 21:08:10

baelka

Moderator

3197931
Skąd: 180 km na wschód od stolicy
Zarejestrowany: 2007-08-24
Posty: 129
Punktów :   

Re: Polska liga siatkówki

To nie pomyłka, w drugim secie Częstochowa zdobyła 9 punktów?? Muszę przyznać że nie pamiętam takiego pogromu. Ktoś oglądał ten mecz? Brawo, Kędzierzyn dobrze się spisał :)Gratulacje.
No i jeszcze chciałam dodać że cieszę się że PLS już wystartowała, stęskniłam się

Offline

 

#14 2007-12-07 21:25:48

KlauDi

Administrator

9144003
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2007-08-03
Posty: 299
Punktów :   

Re: Polska liga siatkówki

Ja ogladalam Czwarty set to juz bylo apogeum emocji ;p swietny mecz moze jakims poziomem nie zachwycal ale naprawde takie spotkania lubie ogladac

Oj ja tez sie stesknilam

Offline

 

#15 2007-12-08 10:37:04

alutka93

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 70
Punktów :   

Re: Polska liga siatkówki

no ja też oglądałam i przyznam się, że nie spodziewałam się takiej gry Częstochowy, jak w tym drugim secie... i też oczywiście stęskniłam się ze ekstraklasą

Offline

 
  • Index
  •  » PLS
  •  » Polska liga siatkówki
www.kibicpolski.pl zapraszamy :)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Leczenie kanałowe