Ogłoszenie

w ramach współpracy adminów z portalem sportowym chcemy zaprosić użytkowników na portal www.kibicpolski.pl WWW.KIBICPOLSKI.PL

  • Index
  •  » Kibicowo
  •  » wlazło-, kadzio-, winiarofanki, czyli piszczące nastolatki

#1 2007-08-10 17:11:32

volleyballka

Moderator

1457339
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 215
Punktów :   

wlazło-, kadzio-, winiarofanki, czyli piszczące nastolatki

co o nich myślicie?
mnie osobiście denerwuje ich pokemoniasty język ("lovciam marffelka"), ich ślepe uwielbienie i zupełnie bezkrytyczne wychwalanie swoich idoli... nie mówiąc już o tekstach typu "najlepszym siatkarzem jest X, bo jest najprzystojnieszy" albo "jego żona jest beznadziejna, ja bym się lepiej nadawała"...

czy zasługują na to, by nazywać je "kibicami"? w moich oczach nie, bo... obrażamy w ten sposób prawdziwych kibiców!


PiJ mLEko! może urośniesz - rezultatów nie gwarantujemy, kasy nie zwracamy ;P=> http://pl.youtube.com/user/MediaMar...

Offline

 

#2 2007-08-10 18:29:26

pipek

Administrator

8995643
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2007-08-03
Posty: 193
Punktów :   
WWW

Re: wlazło-, kadzio-, winiarofanki, czyli piszczące nastolatki

volleyballka napisał:

co o nich myślicie?
mnie osobiście denerwuje ich pokemoniasty język ("lovciam marffelka"), ich ślepe uwielbienie i zupełnie bezkrytyczne wychwalanie swoich idoli... nie mówiąc już o tekstach typu "najlepszym siatkarzem jest X, bo jest najprzystojnieszy" albo "jego żona jest beznadziejna, ja bym się lepiej nadawała"...

czy zasługują na to, by nazywać je "kibicami"? w moich oczach nie, bo... obrażamy w ten sposób prawdziwych kibiców!

zgadzam się w 100% z przedmowczynia takich "kibicek" nie chcemy ! mam nadzieje, ze nasi siatkarze wiedza, ze sa tez inne/-i, na ktorych zawsze moga liczyc i cenia ich za gre i za to jacy sa

Offline

 

#3 2007-08-10 19:09:45

jagna

Moderator

3276861
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 141
WWW

Re: wlazło-, kadzio-, winiarofanki, czyli piszczące nastolatki

a dajcie mi z nimi spokoj;/ najbardziej wkurzajace jest to, ze takie piszczałki, ktore tylko chca popatrzec na marRiUszQa, wykupia bilety prawdziwym kibicom, ktorym zostaje telebim albo telewizor i mozliwosc nauczenia sie na pamiec wszystkich reklam axe. a najwiecej tych panienek jest na forum onetu. tra ge dia ;|


"nie musimy klepać się po tyłkach(...)dla mnie, czy przeciwko mnie- mają wygrać!" -H.J.Wagner

Offline

 

#4 2007-08-10 21:23:52

KlauDi

Administrator

9144003
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2007-08-03
Posty: 299
Punktów :   

Re: wlazło-, kadzio-, winiarofanki, czyli piszczące nastolatki

Zgadzam sie z wami. Moze przed kupieniem biletu powinien byc jakis maly quiz o siatkowce jako grze zeby potem takie faneczki - laseczki nie pytaly ktorzy to nasi bo faktycznie jak pisala jagna zajmuja tylko miejsce ludziom ktorzy sie tym interesuja
No i piekne transparenty w stylu "Mariusz rozwiedz sie z zona i badz ze mna" przesmieszne sa te dziewczynki

Offline

 

#5 2007-08-11 13:24:44

malinka

Użytkownik

8907966
Skąd: Kcynia
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 52
Punktów :   
WWW

Re: wlazło-, kadzio-, winiarofanki, czyli piszczące nastolatki

fakt sa denerwujace ale............. a co do onetu to czasem tam zagladam i racja co drugi post to wyznanie milosc tragedia:P i swietny pomysl z tym quizem heheh ciekawe ile osob by go zdalo

Offline

 

#6 2007-08-11 16:54:45

pipek

Administrator

8995643
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2007-08-03
Posty: 193
Punktów :   
WWW

Re: wlazło-, kadzio-, winiarofanki, czyli piszczące nastolatki

jagna napisał:

a dajcie mi z nimi spokoj;/ najbardziej wkurzajace jest to, ze takie piszczałki, ktore tylko chca popatrzec na marRiUszQa, wykupia bilety prawdziwym kibicom, ktorym zostaje telebim albo telewizor i mozliwosc nauczenia sie na pamiec wszystkich reklam axe. a najwiecej tych panienek jest na forum onetu. tra ge dia ;|

hehe zgadzam sie w 100 a nawet 200 % te komenty to juz mnie nawet nie smiesza sa zalosne...a rozsmieszylo mnie o reklamach axe tez moge je wyrecytowac wszystkie w kazdej chwili tyle razy je widziala i nie dosc ze dla normalnych prawdziwych kicibow nie ma biletow to jeszcze te po czy nawet przed meczem staraja sie ich stratowac ze normalni kibice nie maja mozliwosci dostania sie do chlopakow...ah...ten quiz bylby genialnym pomyslem

Offline

 

#7 2007-08-17 14:23:49

Dagmara

Użytkownik

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-08-17
Posty: 23
Punktów :   

Re: wlazło-, kadzio-, winiarofanki, czyli piszczące nastolatki

a wezcie mi o nich nie przypominajcie. wstyd mi za nie. to jest zenujace i zalosne. i wtyniaja sie wszedzie gdzie nie potrzeba. czasem mysle, ze jak podejde do siatkarza to czy mnie nie wezmie za jedna z nich. to byloby straszne:/

Offline

 

#8 2007-08-22 15:28:41

volleyballka

Moderator

1457339
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 215
Punktów :   

Re: wlazło-, kadzio-, winiarofanki, czyli piszczące nastolatki

hehe.... no ja mam nadzieję, że oni zdają sobie sprawę, że nie wszystkie dziewczyny są takie
w ubiegłym roku w Spodku miałam okazję siedzieć koło takich 'agentek'... najgorszemu wrogowi nie życzę takiego towarzystwa ;P


PiJ mLEko! może urośniesz - rezultatów nie gwarantujemy, kasy nie zwracamy ;P=> http://pl.youtube.com/user/MediaMar...

Offline

 

#9 2007-08-22 16:44:28

KlauDi

Administrator

9144003
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2007-08-03
Posty: 299
Punktów :   

Re: wlazło-, kadzio-, winiarofanki, czyli piszczące nastolatki

Sama znam kilka takich jak to powiedziala volleyballka 'agentek' i naprawde ciezko z nimi o czymkolwiek pogadac niemowiac juz o siatkowce:p bo wazne ze zawodnik x jest super megaprzystojny. Grac to sobie moze nawet dla Wybrzeza Kosci Sloniowej byle zeby nie stracil na urodzie... no coz:/

Offline

 

#10 2007-08-23 10:44:34

lena

Użytkownik

10142725
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-08-17
Posty: 84
Punktów :   
WWW

Re: wlazło-, kadzio-, winiarofanki, czyli piszczące nastolatki

żal du*e ściska. jak widze takie laski to mam od razu odruchy wymiotne. i zgadzam się z resztą, że wykupują bilety nam prawdziwym kibicom.
oglądają mecze tylko po to, żeby ogtlądać któregoś z siatkarzy(chociaż wątpie, żeby rodzice takich panienek kupowali im bilety za 130 zł tylko te najtańsze, więc po jaką cholere kupują np do spodka do sektopra załużmy niebieskiego jak i tak nie widać z bliska siatkarzy??).
powiem tyle: TRA-GE-DIA


siatqwka.blog.onet.pl, arek-golas-wspomnienia.blog.onet.pl <-- zapraszam!
Wiele serc jedno bicie AZS ponad życie!! >>Mlekpol AZS Olsztyn<<
Gwardia Wrocław- sercu najbliższa

Offline

 

#11 2007-08-30 11:40:14

pipek

Administrator

8995643
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2007-08-03
Posty: 193
Punktów :   
WWW

Re: wlazło-, kadzio-, winiarofanki, czyli piszczące nastolatki

przypomnialo mi sie cos nie wiem czy mozna to zaliczyc do grupy o ktorej piszemy ale w pewnym sensie jest to grupa idotycznych panienek przynajmniej ja to tak odbieram. a chodzi mi o ok. dwudziestoparoletnie dziewczyny ktory na mecz naszych chlopakow o 3m w spodku przyszly w koszulkach z napisem "brazil" dobra, ok, rozumiem ze nastepny mecz to final i mozna kibicowac brazylii ale ja ktora uwazam sie za fanke siatkowki i naszej reprezentacji nigdy nie odwazylabym sie na przyjscie na mecz polakow w koszulce brazil a co dopiero po dzien wczesniej przegranym przez nas z nimi meczu byloby mi po prostu glupio...ale moze takie dziewczyny nie znaja takiego wynalazku jak lazienka gdzie mozna sie przebrac...ah nagadalam sie hehe co wy na to ?

Offline

 

#12 2007-08-30 13:00:32

KlauDi

Administrator

9144003
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2007-08-03
Posty: 299
Punktów :   

Re: wlazło-, kadzio-, winiarofanki, czyli piszczące nastolatki

Ja bym sie bala ze mnie kibice zlinczuja hehe Ja bym napewno nie przyszla w koszulce Brazylii ani z reszta zadnego innego kraju tylko POLSKA 'panie' by sie mogly faktycznie troche zastanowic ;p

P.S Pipek a moze to byly Brazylijki?

Offline

 

#13 2007-08-30 19:31:27

pipek

Administrator

8995643
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2007-08-03
Posty: 193
Punktów :   
WWW

Re: wlazło-, kadzio-, winiarofanki, czyli piszczące nastolatki

nie to napewno nie byly brazylijki tylko nasze wspaniale polskie "agentki"

Offline

 

#14 2007-09-08 12:44:55

Dagmara

Użytkownik

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-08-17
Posty: 23
Punktów :   

Re: wlazło-, kadzio-, winiarofanki, czyli piszczące nastolatki

Ło matko! W zyciu bym tak sie nie pokazala na meczu naszych chlopcow!! Wstyd mi by bylo!

Offline

 

#15 2007-12-09 14:40:37

Mila

Użytkownik

8359548
Skąd: k.Krakowa:)
Zarejestrowany: 2007-08-18
Posty: 22
Punktów :   
WWW

Re: wlazło-, kadzio-, winiarofanki, czyli piszczące nastolatki

Na forum Bartka Kurka wymyśliłyśmy nawet nazwę dla tych piszczących, płaczących panienek - hot13 Sama miałam "okazję" natknąć się na nie na meczu z Bułgaria w Spodku w tym roku Po meczy Łukasz Żygadło udzielał wywiadu,a jakieś 2 metry dalej stała grupka hot13 - darły si i krzyczały "Łukasz Żygadło" - dobra, ok, to było do zaakceptowania,ale powaliły mnie jak on nie podszedł do nich tyko na drugą stronę rozdawać autografy, bo centralnie zaczęły ryczeć........ O.o bez komentarza.....

Offline

 
  • Index
  •  » Kibicowo
  •  » wlazło-, kadzio-, winiarofanki, czyli piszczące nastolatki
www.kibicpolski.pl zapraszamy :)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Leczenie kanałowe